Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zohnať GSE?

RNG

enia, podstata chemickej premeny vytazku z grapefruitovych jadierok na zmes quaterniovych zlucenin(horke) bolo radove zvysenie antimikrobialnej ucinnosti.
Takze tvrdenie, ze len vytazok z jadierok alebo patentovana chemicka zmena na citricidal su rovnake je zavadzajuci.

RNG

Dobre je vediet, ze je to niekomu este stale ucinne.
Ale ludia, co robili pokusy nevedeli napr novym zastavit kvasenie ani v koncentracii vyde 720 ppm, a podla tabuliek stare zastavilo kvasenie(sacharomyces) uz pri 60 ppm.
Takze je zrejme, ze nove je podstatne menej ucinne.

janush25

RNG...Mne toto nové GSE prišlo v decembri minulého roka...Tá horkastá chuť tam už nie je, vo vode ju chuťovo vôbec nepoznať, resp. je bez chuti...Účinnosť (na angínu)je pritom rovnaká.

majisko

A ktoré konkretne sú od NutriBiotic, zle . Kúpila soms pred rokom a sú horké takže prosím Vás upresnite mi to. Akde mám zohnať tie správne

RNG

Mam zlu spravu, firma NutriBiotic zmenila foprmulu, kde povodne intenzivne horky GSE je dnes kyselkavy. Samozrejme si to odniesla ucinnost a povodne tabulky ucinnosti na citricidal uz neplatia.

Takze tento novy "GSE" uz nemozem odporucat, pokial sa nevratia k povodnej ucinnej formule.

RNG

Samozrejme ze mozes, pokial ti to koza/sliznica znesie alebo zaludok.
Ja mam ocne/nosne kvapky, kde mam 3 kvapky GSE na 30 ml vody, tj ta ista koncentracia. V nose uz trochu stipu, v ociach len par sekund.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zohnať GSE? - Fórum - ZDRAVIE.sk