Dove Pro - age

haska

Calendula je cenovo velmi dostupna kedze sa vyraba tu na SR. Jeden krem stoji cca. 150-200 SKK Dostupna len v lekarni. www.calendula.sk ja ju tiez pouzivam...

kikina

Alverde ma certifikát BDIH a Vegan, takže je kontrolovaná, asi tažko môže byť chemická... ja mám zatial so všetkymi výrobkami dobrú skúsenosť... alebo som oproti vám veľmi nenáročná?Nemám toľko penazí že by som ich mohla vyhadzovať.A ak keby už aj bola LAverde plná chémie, aspoň neni testovaná na zvieratách.... to je všetko:))

daphnoe

No Alverde je vacsia chemia ako Dove, precitaj si zlozenie. Ved tie kremy na tvar smrdia ako pitralon, ani poriadne rozotriet nejdu. Lacny shit, ani na nohy by som si to nedala... Vrchol drzosti ze sa tato kozmetika hra na "natural". Vyskusajte Calendulu a zbadate co je to prirodna kozmetika aj podla vone a konzistencie. Aj AB-cka je omnoho lepsia a "prirodnejsia"..

kikina

Dove je jedno veľké phúúj... ale aj si chcete na seba kydať plno chémie, a navyše testovanej na zvieratách, kľudné:))) ja skor odporúčam alverde s jazmínom je super:))

pro-age lenka

kremy a vyrobky pro age su urcene vsetkym vekovym kategoriam, kym vyrobky anti age su pre starsiu pokozku, ktora chce opat omladnut... bojuje teda proti vraskam

cicera

Obsahuje glycerin a olivovy olej, ktore sa bezne pridavaju do kremov, ziadny zazrak, takze moc vas to asi neomladi.....

meme

mumu to budu asi zvuky ktore bezne vydavas ako krava, lebo aj tvoje IQ tomu zodpoveda. Si zakomplexovana ci co?? Pro-age, neznamena anti-age. Je to krem pre vsetky vekove kategorie!! Neobsahuje ziadnu latku na vypnutie ci omladenie pleti, je to hustejsi krem na suchu plet.

mumu

ak 25 rocne maju zrelu pokozku tak ja mam co potom ?zarastam machom alebo co?!meme netrep!dove pro age je pre zrelu pokozku a nie pre 25 rocne zubrienky!podla toho co pises idem mojej neteri 10 rocnej natierat tvar kremom na vrasky a bude stale vyzerat ako 10 rocna ci co !?

meme

Ale ved v reklame je to naschval tak vykreslene, ze su tam rozne vekove kategorie, aj mlade. Reklama hovori o tom ze nezalezi kolko mas rokov, pouzivaj Dove pro-age a budes mat plet ako holubica :-)

kitten

dove pro age nieje odporucany na mladu pokozku!ale pre tie starsie by som povedala take 40 rocne a viac,no uz ked chces dove tak si kup ten s uhorkou zeleny,alebo radsej calendulu ako vravi luna!