Prestelené ucho:)

Príspevok v téme: Prestelené ucho:)
kikina

Čaute baby, včera som si dala prestreliť ucho na ušnici, ale trochu vyššie ako bežne-šak viete:). Mala som tak aj pred rokom, ibaže som si raz ráno náušnicu vybrala, lebo som si chcela nechať dierku prevetrať. Ibaže večer som si už náušnicu nevedela dať nas5- jednoducho niako sa to nedalo. Aj ked to znie čudne, ako keby by tá dierka za 12hod. zčasti zarástla! Moja otázka teda znie: Ako dlho si nemám vyberať náušnicu, kým sa dierka kompletne zahojí a už nezarastie? Ďakujem, nechcem urobiť 2x tú istú chybu.

kikina

tie akupunkturne body su myslim ze v usnej chrupavke, a tam mi to odmietli prestrelit :D
myslim ze sa nic nestane ak si to teraz na 5 minut vyberiem, aby som si to lepsie vycistila,nie? hadam ucho az take regeneracne schopnosti nema :D

machulka006

cindy21 - ako keby som moju maminu počula, ona mojich dokopy 5 dierok v ušiach nemôže ani vidieť... :D
keď mi prestrelili tú poslednp dierku - tretiu v ľavom uchu, tak som mala pocit, že mi stŕpla ľavá časť tváre asi na pol hodiny... to bolo nervov... :D
ale už je to ok...

machulka006

kikina - neviem, nepoznám to tvoje mlieko... ak je to na čistenie rán, tak asi aj hej, ja používam striktne olejček...

kikina

ja som sa pýtala či môžem aj mlieko, ale zabudla som tam dať otáznik :D ... ok takže mlieko nie :D... ale to je také že BIO, čo slúži na čistenie rán :D... malo by byť 100% prírodné, ani tak nemôže byŤ?

kikina

mne to robili v zlatníctve, nie v piercingovom štúdiu:) ale inak v pohode všetko aj vydezinfikovali a bolo to lacne... on mi tam iba povedal že si to mám niakym alkoholom dezinfikovať... máme doma Alpu tak to budem používať a aj to tea tree môže byť dobré, mám čistiace mlieko s tea tree, môžem používať aj to:)

jajuska1185

14 dnííí, mali ti to povedať ked ti ucho prestrelovali, ale keby si aj po týchto 14 tich dnoch nausnicu vyberies na dlhsie, tak dierka v uchu zarastie:)...nausnice co som nosila odmalicka kedy mi dali prepichnut usi som mala dost vela rokov a potom som pol roka nenosila ziadne a zarastlo mi to:) takže tak