Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preplácanie vyšetrenia poisťovňou

Príspevok v téme: preplácanie vyšetrenia poisťovňou
mataca

Dobrý deň. Rada by som sa opýtala na jednu vec. Mám diagnózu Endometrióza.... koľko krát za rok mám nárok na ultrazvukové vyšetrenie? Moja lekárka mi povedala, že ultrazvuk jej poisťovňa prepláca len raz za rok a preto ma vôbec nekontroluje napriek tomu, že sa mi tvoria cysty a má doporučenia od iných lekárov, aby ma vyšetrila. Čo mám v tomto prípade robiť? Máte s tým skúsenosti? Ďakujem za rady.

vsevedka

Tiež som mala endometriózu, aj cysty a tumor a na sono som chodila pomaly ako na klavír. Určite to bolo behom pol roka aspon 4 krát. Mám veľmi svedomitú gyekologičku, ktorú som si sama vybrala, tiež som mala predtým negatívnu skúsenosť s lekárom a zmenila som-k lepšiemu. A poisťovňu mám Dôveru, nikdy sa mi žiadny lekár nesťažoval, že by bol problém s preplácaním akéhokoľvek vyšetrenia.

farmaceutka

opytaj sa priamo v poistovni a zmen lekarku. Nemoze v pripade tejto relativne tazkej diagnozy stavat svoje financne zisky nad tvoj zdravotny stav. Dobry gynekolog, ktory sa vyzna, si dokaze obhajit svoje vysetrovacie a liecebne metody pred poistovnou, ked ich povazuje za nutne v zaujme pacienta. STACI CHCIET...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preplácanie vyšetrenia poisťovňou - Fórum - ZDRAVIE.sk