Žĺtková maska na vlasy

Príspevok v téme: Žĺtková maska na vlasy
kurče

Neviem ako to bude pôsobiť.... idem ju prvý kŕát vyskúšať...Tak potom napíšem ako to dopadlo:) Táto maska sa odporúča na regeneráciu a rozštiepené končeky, takže na suché vlasy. Ale aj na hociaký typ dlhých vlasov, pretože tie potrebujú vyživovať najviac:)
Postup

-rozšľaháme žĺtky(množsto podľa dĺžky a hustoty vlasov, také 2(+-) by mali stačiť.
-pridámy lyžičku oleja(môže byť aj slnečnicový, ale samozrejme je lepšie ak je mandľový, kokosový, olivovy atď.)
-nanesieme na celú dĺžku vlasov s výnimkov korienkov
-vlasy zabalíme do fólie(v mojom príade do igelitky), na to uterák/turbán/
-necháme pôsobiť tých 15 minút až polhodku
Zvlášť sa odporúča na blond vlasy, pekne ich vytieňuje a zosvetlí.

Čo myslíte, ako to dopadne? Držte palce:)))

Zuzka ;)

Chcela som sa len spýtať že ako dlho trvajú učinky ... ja som ju už skúsila ale chcem sa spýtať či je to dlhodobejšia pomoc vlasom alebo len taká chvíľková.....

cassie

ahojte baby , ja som si raz urobila masku ( ktoru mi odporučili) potrebovala som LEN sladku smotanu..Date si ju na vlasy a 15-20 min ..Ja som si ju davala cez leto a nato foliu a zkysla mi na hlave :) tak davajte pozor :)

KUKINO

NO JA SOM SI DNES UROBILA MASKU Z OLIVOVEHO OLEJA MED A CITRON A MOZEM POVEDAT ZE JE TO NIECO HROZNE CELE VLASY MAM POLEPENE,DOUZLENE ANI SA MI TO NEDALO DOBRE ROZOTRIET A HLAVNE BOLO TOHO VELMI MALO LEBO JA MAM DLHE VLASY.UROBILA SOM SI JU DVAKRAT A AJTAK TOHO BOLO MALO A VYSLEDOK NIC MOC.NIKDY VIAC...

janka

baby, tak to som nevedela, ze take nieco existuje. Ja si uz dlhsie pripravujem taku masku na vlasy z 2 žltkov a olivoveho oleja, davam si ju asi raz za tyzden alebo za dva tyzdne a necham posobit aspon 30 minut. Pri vymyvani sa mi vajicko vobec nezraza a pritom si davam teplu vodu, pri vriacej by som mozno ocakavala zrazenie, ale ved to sa normalne takou vodou ani vlasy neoplachuju. Mam melir v tmavych vlasoch a tie pramene su omnoho omnoho krajsie a hlavne vlasy vyzeraju zdravsie. Mne to pomaha a ten olej si davam aj napriek tomu ze mam skor mastiace vlasky. Masku je vhodne dat na vlhke vlasy a naozaj to zabalit to igelitu. U mna funguje na sto percent :)

Mimi323

zuky, to som písala o olivovom, kokosak je dobrý. Miska, Henna je prírodná farba (býva aj bezfarebná), dostať ju v tescu alebo v DM, vyživuje vlasy a pomáha im. Nefarbí veľmi, len dáva taký farebný odlesk.