ako zbalit chalana? zatial ma ziadny nechce!

Heinz-klátil

Podľa písma to tipujem, že máš 15 a menej. Máš čas, si decko. Choď na piesok a rob si bábovičky!

ivana2515

cawes...nieco mi hovor ninka6. ja mam tiez vyhliadnuty objekt. nemala som este vztah, neviem, ako sa mam spravat, ked ho vidim...lebo som uplne nervozna...niekedy zartujem na svoj ucet, ze skoncim v klastore..no jednoznacne v tom nie si sama :)

Leah :D

Hh.. ja už som skúšala sa na neho pozerat pekne a nič. Nejskor mi spoluziak povedal, ze sa mu pacim potom zas spoluziacka sa ho pytala a on povedal, ze nie! Neviem ci sa hambi, ale ak pride, pride a ak nepride, nepride.. Mozno stretnem konecne nekoho na koho zaberu rady ako pozeraj sa na neho stale ak aj on tak sa mu pacis, ale nikdy neviem ako dalej lebo viem, ze on nepride. No, ale v kazdom pripade skuste udrziavat ocny kontakt a usmievajte sa.. Sem tam sa aj zasmejte na tom co hovori vasa kamoska/y.. pri tom sa stale na neho divajte.. ked vam bude zle tak to dajte najavo aj jemu a nezakrivajte to.. ak sa bude na vas divat a nebude sa usmievat, pripadne budete citit alebo pocut ze sa o vas rozprava urcite ho to zaujma a nechce aby ti bolo zle.. dalej ak nepride tak sa ku nemu priblizute a niekde pri nom zastavte, ale tak, aby bol pri vas dost blizko ak ani vtedy nepride ani nic nepovie tak hm.. bud ha tak nezaujmas alebo sa boji..v tomto pripade (ak sa boji) vazne neviem poradit skus sa ho nieco spytat ty akoze ak si v skole tak napr ze ci nevie kedy zvoni :D dpč.. to necham racej na vas..

Luculik97

z triedy sa mi paci veelmi jeden chlapec.ale neviem ci aj ja jemu. patri medti tych zlych ale v poslednom case sa ovela zlepsil. predtym mi len nadavala tak.ale teraz s tym prestal a poziciava si odomna na kazdej hodime cervene pero. zacalo to ked som mu pomohla pri odpovedi....aach neviem ci je do mna:(