Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

snowboard velkost

susana2

Tu sú dobré rady ak uvažujete nad snowboardom www.topski.sk treba brať okrem bežnej výšky do úvahy aj hmotnosť a štýl jazdy, resp. úroveň, na čo sa cítiš. Ja som si tento rok vybrala už aj s výbavou www.topski.sk ale dá sa tam aj pozrieť do bazáru aj si dosku požičať. Veľa šťastia na svahu.

dedy

odbornici tieto dni travia na svahoch, kedze mame krasne nasnezene, ale spravne si napisala snowboard ma siahat po bradu az nos, pripadne byt o 10-15cm nizsi ako ty a to je skoro to iste. ja mam 165 a board 155 -freeride snowboard.
a keby si nebola taka leniva staci si dat do google snowboarding a vyhodi ti mnozstvo stranok s touto tematikou. k tomu takmer v kazdom sportovom obchode ti dokazu poradit pri kupe boardu.
neviem odkial si ale takmer v kazdom meste je nejaky ten bazar s pouzitymi lyzami a snowboardami,len musis hladat, pripadne cez net kde ich predavaju relativne lacno

kukuricka

plus neviete o nejakom seconhande, odkial by som si mohla kupit ten board, alebo aspon viazanie?...chcem si kupit cely set, a to je dost drahe.....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

snowboard velkost - Fórum - ZDRAVIE.sk