Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lenka

kivi

Ako som si všimla, ľudia väčšinou súdia meno podľa počtu škaredých a zlých / dobrých a pekných ľudí, ktorých s týmto menom stretli. :)

Mne sa Lenka páči (bodaj by nie, keď sa tak volám :D) Vždy mi vyhovovalo, že je také nežné, proste keď ste Janka, ste aj Jana, ale kto osloví Lenku v bežnom živote Lena? :)Stretávam sa aj s prezývkami ako Leni, Lenočka, Lienka, uznajte, nič z toho nie je škaredé.

Myslím, že najdôležitejšie je vybrať meno, ku ktorému máme my samy pozitívny vzťah, ktoré lahodí našim ušiam a najmä, hodí sa aj k priezvisku (na čo dnes bohužial málokto berie ohľad a tak nám po uliciach behajú Sofie Hráškové a Vanessky Novákové)

Meretseger

Nemám to meno rada kvôli tomu, že sa tak volá priateľka môjho psychológa - žiarlim na ňu a hrozne moc ju neznášam :D

ona

ja sa volám Lenka a osobne sa mi to meno veľmi nepáči :) ale určite sa budem vlať Lenka ako napríklad Gizela alebo ja neviem :D nie je to podla mna nádherné meno ale dá sa s tým zmieriť :)

Lienkoo

Tak vy uz fakt nemate asi co od nudy robit, ako riesit mena...Tak toto co uz je?? Ale aspon som sa dobre zasmiala :)
Lenka

LenuškA

šeci ktorym sa meno lenka nepači sa mi vopchajte viete kde nesudte ludi podla mena mne sa moje velmi paci ...sa skuste pozriet na seba a svoje meno ...nezaleži na mene ale na povahe ....a aj ked bude mat LENKA 1OO rokov bude lenka ....

ajja

Mne sa Lenka paci prave preto, co viacerym tu v lenkinej dospelosti vadi. Totiz ze je to taka zdrobnelinka. A to je fajn, ze ci ju milujete alebo ste na nu nastvani, ci je mala alebo velka, je to vzdy milo a nezne znejuca LENKA. Inak nechapem preco musime vytvarat za kazdu cenu zdrobnelinky? Napr. tu uvedena Sara nepotrebuje zdrobnelinku ani u dietatka. Tot moj nazor

wwww

dnes tu bola moja sesternica na návšteve, byva na madarskej dedine. tie mená čo tam dávajú. no hrôza.
BOTOND, BÁTOR, OT ( tu majú byť nad O dve bodky, len sa to neda napísať)
PANNY, ALMAVIRÁG(to je v preklade jablkový kvet), ŽÓFI, IBOJA ( to je fialka), BENCE...

-
a ona je učiteľka a všetky deti aj s tými najkrajšími menami majú prezývky:
NINA - SVIŇA
DENIS - PENIS
GABA - BABA
MICHAL - PICHAL
PETER - VETER
LENKA - PLENKA
VERONIKA - HARMONIKA(tú aj ja neznášam)
EMIL - DEBIL
ZUZA - BLÚZA

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lenka - Fórum - ZDRAVIE.sk