tabletky na upokojenie

Príspevok v téme: tabletky na upokojenie
monika...

cawte. chcela by som vediet, ci su niake tabletky na upokojenie bez predpisu. mam 16, ja vime mozno to je divne ze chcem tieto tabletky. ale ak mam prave skuskove obdobie, alebo ma na druhy den nieco caka, nemozem spat nemozem jest, na vsetkych len kricim, so vsetkymi sa len hadam, zviera mi zaludok, strasne sa mi toci hlava atd. moja mam berie lexarin ale povedala ze to nieje pre mna vhodne. nejdelen o obycajny stres. vdy zacnem byt hystericka , rozplacem sa alebo citim uzkost..skratka nezvladam tlak, a ked sa odomna caka svely vysledok. prosim poradi niekto. dakujem.

Genetixo

Ja som vysokoskolak a cez kazde skuskove obdobie si davam pol hodinu rped spanim Benosen a spim, ako babatko. Je to na prirodnej baze.

RNG

baldracin zialbohu okrem upokojovania aj uspava. Je zlozeny z vytazkov baldrianu(valerian), chmelu(hops) a medovky(melissa oficinalis). Je to dobry uspavaci prostriedok.
Hlboky spanok znizuje tiez stress a stresove reakcie.

RNG

Inac mozes mat problemy s hormonami(kolisanie) na to odporucam hlavne yam, ale aj pupalkovy/borakovy olej, damiznu a black cohosh.Na nervozitu a depresie pomaha aj caj z andskej byliny Mulungu

RNG

Pozri na temu depresia alebo podobne. Upokojujuce je SJW, SAM-e, mineraly na kosti, GABA, L-DOPA, vitaminy skupiny B ako napr zmesy Stress B.
Nuz a samozrejme rozne mechanicke a dusevne, ako meditacia, yoga, thai chi alebo aspon dlhe prechadzky v prirode s hlbokym dychanim.