Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chudnutie u deti

layla8

keď niekto naozaj chce schudnúť aj schudne.. a to čo sa občas hovorí, že je to aj v génoch to nie je až taká pravda.. Ja mám v rodine samých bacuľatých a sama som aj bola, až som si jedného dňa povedala proste dosť! ... nemusela som držať žiadne drastické diéty a schudla som zo 85kg na 55 :).. síce to netrvalo krátku dobu musela som sa prekonať... prekonať samú seba a išlo to:) .. a jediné čo som zmenila v mojích stravovacích návykoch bolo: že som vyprodukovala viac fyzickej námahy ako zjedla;)takže darmo tu budete písať "chcem schudnúť ale..." keď sedíte napr. len za počitačom ,pred telkou a nehýbete sa.. radšej zoberte korčule,bicykel a mnoho ďalších športových činností existuje a šup šup športovať a len menej jesť.

jozef2345

Ahojte...mám 12 rokov a vážim 78 kg a mám 160cm ...chcel by som schudnúť 20 kg lebo sa mi všetci posmievajú v škole a tak... Prosím poradte mi ako mám schudnúť do mesiaca a pol!

rada

este ma len 11 rokov, nemusi sa davat na diety. Staci sa len trochu hybat, napr. kolieskove korcule. moja dcera bola tak do 13 trochu baculata, potom sa vytiahla a schudla, bez nejakych diet. ved sa este vyvija, musi z niecoho rast. na pribratie su zle neskore vecere, ale cez den treba papat, aby mala energiu aj na ucenie aj na pohyb.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chudnutie u deti - Fórum - ZDRAVIE.sk