Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Experiment s farbenim-napiste ci je mozne aby to vyslo!

Príspevok v téme: Experiment s farbenim-napiste ci je mozne aby to vyslo!
qua

Ahoj,velmi dlho polemizujem nad farbou mojich vlasov,prirodzena sa mi absolutne nepaci,je to sice tmavohneda aka sa mi celkom paci,ale ja vela chodim na slniecko a ten moj
odtien,ked vybledne je strasny...

Minule som mala palette color shampoo-chcela som strednehnedu ale docitala som sa ze chyta tmavsie tak som zobrala svetlohnedu,bolo to podla mojich predstav moj vysnivany odtien-STREDNEHNEDY AZ COKOLADOVY,dala som si sampon preto,lebo som extremne bleda a keby to nahodou bolo cierne a neslo by to zmyt...bola by som ako mortysa!
Lenze je to sampon!Postupne sa zmyva,takze teraz uz neni ten odtien ako ten na zaciatku-ako sa mi pacil.

Chcela by som skusit toto:KUPIM SI PALLETE SVETLOHNEDU-ALE NORMALNU TRVACNU FARBU,MYSLITE ZE MI TO CHYTI TAK AKO BOL NAZACIATKU TEN SAMPON-STREDNEHNEDA AZ COKOLADOVA?A CO AK TO CHYTI DO CIERNA???PLS PORADTE!

A NEPOZNATE NEAKU FARBU KTORA FARBI NA TEN ODTIEN CO CHCEM?NAPR.OD WELLY?dakujem!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Experiment s farbenim-napiste ci je mozne aby to vyslo! - Fórum - ZDRAVIE.sk