Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako to prebieha u psychologa?

Príspevok v téme: Ako to prebieha u psychologa?
janka.

Chcela by som isť ku psychologovi, lebo mam problemy, kvôli ktorým plačem skoro každý deň a nemôžem to nikomu povedať, kvôli sprostým rečiam. Ako to tam prebieha keď prídem dnu? Sa ma opýta aký mam problém? ale ja ani neviem či budem schopna to tam povedať, veď to bude človek ktorého uvidím prvý krat v živote. Kolko bude mať na mňa času, keď budu v čakarni ludia?
treba tam aj odporučanie od doktora?

gabrielitt

Jani, skús sa riadiť podla hesla: Lepšie je lutovať, že som niečo urobila,ako ľutovať, že som niečo neurobila. V pokoji chod k psychologičke/psychologovi/, oni vedia, ako na to, vedia ti pomôcť, ako sa otvoriť. Budeš sa diviť, čo všetko povieš hned naprvykrat.. :-) želam veľa zdaru

janka.

praveže problem je aj v tom, že ja nedokažem byť otvotena. Mam asi socialnu fobiu, podla príznakov čo som niekde čítala, všetko na mna sedelo. Ani s ludmi nedokažem normalne komunikovať, hneď sa mi trasú ruky a očervenám a točí sa mi hlava. S tým tiež potrebujem pomôcť. Čo už.

ShaulaThalit

bude to len obycajny rozhovor... povies mu o svojom probleme, taka diskusia... navrhne ti riesenia, zhodnotite to, co by si mohla urobit pre to, aby ti bolo lepsie...a tak.
Ak chces pomoc musis byt otvorena hlavne ty!

luna4325

nemusis sa toho obavat, urcite budes potrebovat odporucanie od obvodneho, ja som nechcela vykladat svojej obvodnej ze som nadne z chlapa tak som jej povedala ze trpim nespavostou (lebo ti tam musi nieco napisat ako dovod), a vlastne to bola aj z casti pravda lebo nou trpim dlho. zisti si nejaku dobru, najlepsie ak niekto pozna v tvojom okoli, a potom sa objednas na konkretnu hodinu, nemusis tam cakat, teda asi u vacsiny. podla mna je to fajn sa vyspovedat osobe ktoru nepoznas a je taka empaticka, a ona uz bude vediet co sa pytat, bude ti mozno davat take veci ze nakreslit nieco, alebo ukazovat obrazky, a nevadi ked budes plakat oni su na to zvyknuti. len sa toho neobavaj

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.