Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi suuurne prosim pomožte ide o život :((

Príspevok v téme: Velmi suuurne prosim pomožte ide o život :((
tá, ktorá chce pomôcť svojmu kamarátovi

Mám 25 ročného kamaráta, ktorého pomaly strácam...Pred piatimi rokmi prestal fajčit, nepije, občas len nejake to vínko, doktori mu povedali, že mu vraj starne rýchlejšie srdiečko než nám ostatným. vraj mu ako keby odumiera svalova hmota na srdiečku :(..papá skor zeleninku a ovocie a cestoviny, nie moc mastné jedlá...doktor mu povedal vraj je ojedinelý prípad...a povedal mu že bud bude žit možno 4-5 rokov alebo podstupi operaciu, ktorá nemá ani len 60% uspešnosť :((...ak niekto vie prosim poradte.....pripadne nejake rady alebo podobne pripady uvítame aj na e-maile. Dakujem, prosim pomožte ak viete, nechcem prijst o dalšieho človeka, ktorý pre mna vela znamená!!!

cica mica paradnica

hmmm :( dufam že mu pomožete.. :( ja neviem ako bych mu mohla napomoct..je to hrozne ked viete že mate niekoho velmi radi a neviete ako mu možte pomoct :(

leerka

takze to dopadlo v jeho pripade dobre, dnes rano ho prepustili domov....vraj v ten den alebo v tom obdobi, kedy mu robili transplantaciu kostnej drene ju podstupilo okrem neho dalsich 10 pacientov....a zostalo ich iba 6...a jednym z nich bol on......

leerka

ShaulaThalit ani sama neviem, len som si teraz na to spomenula....musim sa jej na to spytat,,,,potom sa ozvem, asi zajtra to budem vediet, ked k nim pojdem....

lulka

ja viem o com hovoris,kamarat mojho frajera to mal,(zomrel bohuzial)je to naozaj ojedinele!kto nevie o com pises tak si nevie ani predstavit a hned pisu to co napisala shaula!presiel asi vsetky nemocnice bol aj na operacii,no ale......:( nepoznala som ho az tak dobre ale tazko sa o tom pise!

leerka

priatelova mama ma kamarata, ktoremu zistili leukemiu v pociatonom stadiu...teraz po dvoch rokoch podstupoval operaciu mylsim, ze neak na zaciatku februara...na vyber mal:
1)nepojde na transplantaciu a dozije sa mozno 5 rokov a bude umierat v bolestiach, cize sanca na 5rocny zivot 100%
2)pojde na transplantaciu, a ak sa mu do dvoch tyzdnov neujme, zomrie......

vybral si tu transplantaciu, lebo asi nechce zomierat v bolestiach.a hlavne ked sa vydari, moze tu byt este aj 20rokov ...ale na druhej strane moze zomriet.....

takze on nemal na vyber ani 60% bud ano, alebo nie...vybral si sam....

ShaulaThalit

Ak je len 60% uspesnost, to znamena ze ju hned zavrhneme???
To je ako s liekmi, ktore som uzivala a na pribalovom letaciku boli napisane OJEDINELE vedlajsie ucinky... a JA som mala behom dvoch tyzdnov polovicu z nich!- tym chcem povedat, ze tvoj kamarat by mal podstupit operaciu aj ked je len cca 60% mozna uspesnost. preboha, ved majte vieru!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velmi suuurne prosim pomožte ide o život :(( - Fórum - ZDRAVIE.sk