Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Witch hazel

shenya

caute baby, teda hlavne moncika...chcem sa spytat, ci by som sa ti mohla aj ja navtierat do objednavky? witch hazel mi pomohol na plet, robi mi dobre a nechcela by som menit len kvoli tomu, ze ho nemozem zohnat na slovensku :) teda aj by ti to nevadilo, ak hej...tak pohodka :)

veika

aa moncika koloko budes v tom irsku este?? ze by si mi objednala a potom poslala dako:D:D by som ti za to aj doplatila navyse:D

moncika

no ja si to objednavam z usa ako kopec inych veci - takmer vsetko cez doplnky po kozmetiku...oplati sa to...lebo na slovensku nic take ani nahodou nemame co sa tyka kvality a ceny ani nekomentujem..lenze ja si to objednavam do irska,ale chystam sa vratit domov na sk ale uz viem ze na slovensko mi to posielat nebudu :( tak to budem musiet nejako riesit :)treba skusit hladat na nete nejaky shop ktory posiela aj tovar na sk...mala som vodu od thayers-vyborna :)

RNG

ja nie som obchodnik,ale inzinier, ten dovoz doplnkov som robil len ako sluzbu krajanom, pokial mi to cas a financie dovolili.
Zialbohu som to musel skoncit.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Witch hazel - Fórum - ZDRAVIE.sk