Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

UŽ NECHCEM BRA5 ANTIKONCEPCIU:

Príspevok v téme: UŽ NECHCEM BRA5 ANTIKONCEPCIU:
suzuki123

Ahojte. Mám dve pekné detičky a mala som Danu, potom Belaru a teraz beriem Mercilon. 6iadne mi moc dobre nerobia, nalievam sa od ních a bojím sa ích brať. Manžel kondóm nechce a ja plodné dni vypočítať neviem nakolko mám mesiačky nepravidelne. Poradí mi niekto , niežeby som bola nováčik a neskúsená ale chcem vás čo žijete bez hak o odpoveď či sa to vám takto darí a hlavne bez tehotenstva, lebo dva kusy v dnešnej dobe fakt bohato stačia

arqj

prestuduj si stranku www.pharmatex.sk tam by si mala najst odpovede na vsetky otazky a zakladne informacie, ak chces aby to malo pozadovany ucinok, musis dodrziavat jednu zasadu a to nepouzivat mydlo ani ty ani partner..no neumyvat si intimne casti aspon 4 hodiny pred stykom......je volne predajny a stoji okolo 200 korun

suzuki123

Ďakujem, ste zlatí. No predsalen sa opýtam na ten krém pharmatex krem, dá sa to kúpiť kde a bez receptu??? Je dobrý??? Maže sa to na pen...??? Kolko stojí???Mám hrozné obavy pustiť sa do toho : žiť bez hak, preto prijmam každú dobrú radu

whee_ee

len som hrozne precitlivela , hehe, ale to ja aj normalne, ale teraz duplom;) a naladova..ale zvykla som si..aj priatel:D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

UŽ NECHCEM BRA5 ANTIKONCEPCIU: - Fórum - ZDRAVIE.sk