Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Niekto mi chýba :(

Príspevok v téme: Niekto mi chýba :(
chrobáčik

...myslím si že mám pekný život, ale aj tak mi v ňom niekto chýba.. je to nejaký dobrý priateľ ktorému by som verila, lebo sa nemám komu zdôveriť. Mám dosť priateľov ale nemám trvalú partiu a nemám nikoho komu by som na 100% verila. Je dobré zdôveriť sa priateľovi s ktorým nemám až tak blízko? Problém je v tom že niekedy mám pocit, že nikoho nezaujímajú moje problémy...

kiki

Uplne suhlasim s nonou11. Mam rovnake skusenosti. Mala som kamosku (myslela som si ze najlepsiu), s ktorou som sa kamaratila asi 9 rokov. Vravela som jej vsetko az kym som nezistila, ze to co vedela len ona posuvala dalej vtedy uz mojmu byvalemu a navyse to zvelicovala a hrozne prekrucala. Vtedy som zistila, ze najlepsie je nechavat si doverne veci pre seba. Clovek sa tak vyhne sklamaniam a bolesti.

greatlife

neviete si nájsť priateľov? tak to je problém skôr vo vás... nemali by ste sedieť doma ale stretávať sa s ľuďmi

nona11

Nikomu sa nezdoveruj, pis si radsej dennik. To vravim z vlastnej skusenosti. Ja som mala kamaratku, kt. som vsetko vravela a raz ked som mala vazny problem, tak sa mi otocila chrbtom a vsetko sa obratilo proti mne, ja som bola ta najhorsia. A vtedy som si povedala, ze sa uz nikomu nebudem zdoverovat. Ludi naozaj nezaujimaju problemy druhych, kazdy je kamarat, len ked je zabava. No ja neviem, mozno su aj vynimky, ale ja mam bohuzial len zle skusenosti.

chrobáčik

...nooo jasné že idem na výšku... teraz som na gymnáziu takže z tej školy by som inak nemala nič... nooo tak chystám sa na ekonomiku...

chrobacisko

kto hlada najde ;) ja pracujem uz skoro 10 rokov a plat mam az dost dobry klop klop klop aby som neporiekla :)
a este kolko budes chodit do skoly ?dlho ? ides aj na vysku ?

bezkamaratov

ehm to je skoda, ja som z opacneho konca vychodu :)). som myslela ze by sme sa mohli niekedy stretavat a tak a mozno skamaratit

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Niekto mi chýba :( - Fórum - ZDRAVIE.sk