Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vši vo vlasoch

Príspevok v téme: Vši vo vlasoch
kikuuuš

Čo mám robiť keď mám vši vo vlasoch?? Ako sa ich zbaviť? Čo zaberá? Vši mám už dlhšie len nazačiatku som o nich nevedela. Nazačiatku som si myslela že mám lupiny ale boli to hnidy. Vôbec by ma nenapadlo že mám vši lebo o svoje vlasy sa starám. Ani napriek svrbeniu hlavy ma to nenapadlo. Až kým som si vo vlasoch nenašla malú mušku, hoci som nevedela čo to je... noo neskôr som ich našla viac a začala som to riešiť no nemôžem sa toho zbaviť. Aké prípravky pomáhajú?

lopuš

ja som tiež mala vši a použila som na to prípravok ktorý sa volá HEDRIN. Je to taký roztok ktorý má byť na vlasoch 8 hodín a po týždni to zopakovať. Pomohlo mi to...

vos

ahoj,pocula som ze dobra je alpa (ale pozor na oci)!!!nak ti radsej niekto pomoze!naliat pomalicky alpu na hlavu potom navliect igelitovu tasku na niekolko minut a potom vlasy riadne vyumyvat ,alpa vsi a hnidy zabije-spali!ale naozaj pozor na oci! a kup si v lekarni sampon proti vsiam a este pravdielne umyvaj a vycesavaj ! drzim palce !

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vši vo vlasoch - Fórum - ZDRAVIE.sk