prednison

Príspevok v téme: prednison
mika64332

ma niekto skusenosti s uzivanim prednisonu, su to hormonalne tabletky uzivam ich od 30 mg az po 5 mg - kazdy tyzden znizujem davku po pat gramov. ale posledne tyzdne mam pocit ze som dajaka dost depresivna, som uplne v strese, smutna. popri tom uzivam aj hormonalnu antikoncepciu (tu uz uzivam par rokov takze z toho by to nemalo byt)

mika64332

na tuto chorobu neexistuje doposial liek ktory by zabral na sto percent, a co som citala vacsinou sa toho ludia nevedia zbavit. mam rodinneho prislusnika ktory pracuje na koznom oddeleni takze starostlivost nie je zanedbana, pretoze vyskusali sme vsetky novinky ,vsetky mozne riesenia a stale to moja doktorka nevzdava, pytala som sa na to aj na zahranicnom fore u jedneho odbornika a tiez mi potvrdil ze neexistuje ziadny liek ktory by zarucil na 100 percent aby to zmizlo, proste moze a nemusi zabrat

moncika

aha tak to je fajn ze to prestanes skoro uzivat :)urcite tie stavy su z toho...a to ti nevedia kozny lekari s tym pomoct ked to mas tak dlho?videla som na nete co to je granuloma annulare

mika64332

no tak aspon som rada ze to mam z toho, este asi mesiac a pol a douzivam to. uz som nastastie v polovici pri 15 mg. uzivam to kvoli granuloma-anulare (myslim ze slovensky ekvivalent neexistuje), proste su to take flaky na tele, ktore sa mi objavili uz pred troma rokmi a nechcu vobec zmiznut, proste tato choroba moze mat rozne priciny a nevedia zistit preco ju mam, lebo vsetky testy a odbery co mi robili boli v poriadku.

moncika

depresivne stavy,pocity uzkosti...a kopec vela inych neziaducich ucinkov ma prednison,cim skor sa ho zbavit tym lepsie
a to kvoli comu beries ak sa smiem spytat?