masturbacia-Ako casto?

kuga

chlapi honte si,zeny masturbujte je to pekny pocit ked sa odbavis,nie?hoci normalny sex je na nezaplatenie nemam pravdu?

fgf

No co sa tyka masturbacie, tak katolici su vzdy medzi prvymi co vykrikuju ake je to zle a pod. A ked tato30 hovori, ze to robi 3x za den, tak to predpokladam, ze mu zaberie dokopy okolo hodiny casu, cize poznamky typu "to nema nic ine na praci?" su bezpredmetne.

žužika

samozrejme ze masrurbujem. od rana do vecera! nezaujima ma, ci je navarene, popratane alebo vyzehlene. a aj kazdodenna dochadzka do zamestnania ma obmadzovala v sustavnej masturbacii, tak som radsej dala vypoved. sice teraz nemam na zivobytie, ale zato vymasturbovana som ja taka koza!!!

no toto!

tak nie?
to sedi v skole a zmoli si vtaka? ci v zamestnani v kancli pod pisacim stolom? to absolutne nema ine povinnosti a starosti len si ho vzdy a vsade natahovat? vsak to je chore!

house

mily zlaty ved to nie je na hranie potom ked budes mat kocku tak tu budes pisat o predcasnej ejakulacii lebo si na nu uz teraz zvyknuty tak prestan prehanat...