Krce v bruchu, mozno IBS?

Príspevok v téme: Krce v bruchu, mozno IBS?
maximillian

Zdravim!
Skusim podrobne uviest do problematiky, snad si niekto najde ten cas na precitanie :) Na strednej skole(gymnazium), som bol velmi pohodovy clovek, vsetko to bola brnkacka, maturita na same jednotky bez akehokolvek stresu. No akonahle som zacal chodit na vysoku, nieco sa zmenilo. Hned druhy tyzden som zazil nieco ako psychicke zrutenie, pretoze som ani nevedel vystupit z auta a ist na hodinu, nasledovali asi tri dni naozajstneho psychickeho pekla. Bol som za obvodnou, ta povedala, ze v tomto veku je to celkom bezne, dala nejaka homeopatikum atd. Neviem ci to bolo vdaka nemu alebo mojej voly, no nastastie sa toto uz neopakovalo, no bohuzial vzdy, ked idem do skoly a najcastejsie to byva ked tam musim ist rano, ma chytia take trocha neprijemne pocity ale hlavne mi zacne vyvadzat zaludok. Creva mi vydavaju rozne divne zvuky, ako keby sa tam nieco prelievalo,bublotalo atd. Je to pre mna dost neprijemne, lebo potom cely cas sedim strpnuty a ako na ihlach a bojim sa, aby nedoslo k nejakemu "faux pass". Ked sa mi ale podari nahodou dostat na zachod, tak ta stolica je vacsinou rozkuskovana, redsia a hnedej farby.
Naozaj by som sa rad zbavil tychto neprijemnosti. MImochodom, mam Gillbertov syndrom ale to asi s tym nemusi velmi suvisiet.