Aké máte BMI?

Lolka

to je zvlástne, ze písu, ze mame 4 az 7 kg podváhu, ked percentov tuku mame v norme či ideálne, to by aj mna zaujímalo

Karamelka_M

Nevyzerám ako konárik. No, možno trocha áno. Ale podľa mňa vyzerám ešte celkom normálne. A keby sa mi podarilo trochu spevniť svalstvo, tak by som možno vyzerala aj zdravšie :)

musska

karamelka, velmi malo vazis... musis byt jak konarik...
ja mam BMI 18, 5 a podla toho druheho mi pise ze mam 7 kil podvahu... a to zas je blbost..pri mojej vyske 169 je 53kg podla mna uplna pohoda

monika+íá

mne tam pisu ze mam velku podvahu a ze by som mala mať o trinast kil viac, ale zaroven pisu ze mam dvadsat percent tuku v tele a normalne je od osemnast do tridsat. tak podla čoho to vyratavaju napr ten tuk???

Lolka

frontmax a podla ktorej stránky si si meral BMI lebo je viac, skus tu co sem napísalo dievca, či podla tej si siel?

Karamelka_M

Veď aj ja som mala na dvoch stránkach rozdielne percento. Ale ono sú to len odhady. Veď každý má aj iné množstvo svalovej hmoty...

Lolka

Ano. Ale uz sa tak asi nebojím schudnút, lebo tam písali ze také idealne percentá tuku sú 18 az 30 percent, ja mam teda 21 percent, v tomto ohlade si myslím, ze meria lepsie BMI tu stránku čo tu napísalo to dievca, lebo inde som myslím mala mensie percento tuku, či nie aj 17, nieco.