Meno Annamária

Dagmar

meno Annamária sme dali našej dcére a veľmi sa nám páči. voláme ju Annamária, Anuška, Aňu. Či sa bude páčiť aj jej, uvidíme keď bude väčšia. už teraz máme problémy s tým ako sa píše a je to potrebné pomaly "spelovať" a aj keď poveiete že je to jedno slovo aj tak na narodeninovej torte nájdete Anna Mária. ale nevadí. Je pre nás výnimočné ako aj meno mojej staršej dcéry Katarína. staršiu dcéru tiež voláme celým menom, však preto sme ho vybrali a nie preto aby sme jej dávali zdrobneliny. Keď už tak ich voláme Anuška a Katuška :-):-):-)

annamari

Ja sa volám Annamária, nie som cigánka :) poznam dalších 3-4 v meste, tiez nie su cigánky.. sme totiz madarky :) a ja osobne som velmi spokojna :) by som to meno nemenila... maloco sa vydarilo rodicom, ale toto náhodou áno :), a problémy no niektorým robím rpoblém cez telefon pochopit, ze sa to píse spolu a dve N :):):) stretla som sa uz aj s AnnaMária-s toutu formou ale mne to nevadi, napravím a hotovo :D, kto chce sa to nauci aj vie napsiat

lubomir

Aj moja dcera sa vola Annamaria.Vybrala jej ho manzelka.A ja si myslim ze je to krasne meno.Ale stale ju volame Amy-Ejmy.A ked tam niekto vidi nabozenstvo tak je Pako.

-vt-

Annamária bola v Maďarsku kedysi veľmi obľúbené meno. Tam to je samostané ženské meno a v takomto tvare (Annamária) sa nachádza aj v maďarskom kalendári, kde má svoj samostatný deň menín, čiže sa oslavuje na deň Annamárie v 1.7. Ale niektorí u nás napr. na SK (ako o tom svedčia aj príspevky nižšie) oslavujú napr. na Annu.

Annemary

ja sa volam Annamária.. a je to neskutocne pekne meno
a volaju ma Annemary.. alebo jednoducho Mary alebo Marika. ;o))
a som velmi rada ze mi rodicia dali taketo meno a oslavujem 26.7 je to v kalendari, len nie v kazdom . ;o)

selina-MARI

MAM DCERKU ANNUMARIU A VOLAM JU MERIEN A TOTO MENO S ANEMUSI PACIZ CELEMU SVETU ANI MNE SA TO MENO VELMI NEPACILO ALE MOJEJ DCERKE VELMI PRISTANE A I TAK JU TAK NEVOLAME A SME S TYM MENOM SPOKOJNY

ancaanusanna

ja sa tiez volam anna maria a so svojim menom niesom spokojna ale zvykla som si :D a mimochodom mena anna a maria su hebrejskeho povabu.

zuzic_

u nas sa tak vola jedna fajn kocka (pozn. pre binghama: neromka:) ...oslavuje mylsim na Annu, volame ju anicka, anu, ani...annamaria len ked ju chceme nasrat:D