Meno Annamária

cherry76

poznám dve Annymárie a odob sa za to meno vysmievajú, inak jednu sme prezývali Amy a druhú Any ( tvrdo vyslovuj roste Any ) :D

lioness_01

Annamária je krásne meno, ale ťažko s ním dačo vymyslieť- resp. nejakú skratku...

ja poznám jednu ktorú volajú Anina (strašné) a druhý Anmary...

ali...

ja som ties annamaria a to meno neznasam hocci mam take mano kazdy ma vola jednoducho anicka alebo anca je to hrozne nikdy by som nikomu nepriala take meno ja osobne sa zanho hanbim fnnuuuk..

:)annMary

:)..Aj ja som Annamaria.A zatial som stym nemala ziaden problem.Vacsina ludi meno Annamaria pise ako sa im paci Tj.oddelene,a len z jednym n a pod.Dost ma to vie vytocit.A vacsinou ma Volaju aničkamarienka:)hlavne babka.Anka,marienka,Anny,Maryann,Annmary:)vela ludi si zvyklo na Ajka ..a stoho saliem:/

Deeee

ale prosim vas, Annamaria je zlozene z rovnakch mien ako Marianna a nad tym sa nikto nepozastavuje. Mne vobec nepripada nabozenske, aj ked ani ja by som tak svoe dieta npomenovala.....a ked je to lepsie ako kadejake dzesiky, melisy, kiary

modrooká

Ja mám v rodine to meno ale nikto ju tak nevolá len Ani,Anika.Ináč za posledné 2 roky v mojom okolí pribudlo strašne veľa:Anny a Emmy.Ja som v živote Annu nechcela moja mama , krstná mama,sesternica dokonca aj svokra sa volaju tak.

:-Pbebe

velmi nabozenske alebo ako z telenovely ako to tu bolo pisane netrestaj si dieta..to daj radsej Anna alebo Maria...aj ked obidva su hrozne lebo volat sa Anca je des...a Maria...spomeniem si na Marcina ako robil pani Mariu tie fuzy a tak :D

a dievcatu co sa tu chvali tym menom ze citujem Je to zvláštne meno pre jedinečnú osobnosť... ;) len sa len pousmejem :D