Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbavit celulitidy

Jana25

Dobrý den, mně známá doporučila pleťový gel Cellulitis, který jí samotné po nějakém čase používání docela pomohl. Kůže se trošku zpevnila a zjemnila. Mají ho prý ve většině lékárnách. Vyzkouším to, za pokus to stojí. :-)

Zuzicka19

ak by ste chceli vyskúšať na celulitídu kávovú kozmetiku zo stránky www.kavickujeme.sk, tak môžete použiť môj kupón pri objednávke: zlava50 a budete mať 50% zľavu ako ja.

Nikusik

My zeny to jednoducho mame tazke. Citala som nedavno tiez na nejakom fore o celulitide a jedna kocka zdielala blog redblackwhite-nelka s recenziou na tvarovaci hydrogel proti celu. A tak neveriacky ale s malou nadejou som si ho objednala nakolko idem o mesiac na svadbu a rada by som v satach vyzerala podla svojich predstav. Zacala som samozrejme makat zdravo jest a natierat. A poviem vam na to ze som bola neveriaci tomas naozaj mam pozitivne vysledky. Gel po naneseni sice stipe resp hreje no po stehna aj zadok mam hladsie. Dufam ze zotrvam a kupim saty na svadbu o cislo mensie ;-P drzte palce. Este jedno zistenie na zaver striedajte sportove aktivity je to efektivnejsie a zabavnejsie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbavit celulitidy - Fórum - ZDRAVIE.sk