Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbavit celulitidy

Nikusik

My zeny to jednoducho mame tazke. Citala som nedavno tiez na nejakom fore o celulitide a jedna kocka zdielala blog redblackwhite-nelka s recenziou na tvarovaci hydrogel proti celu. A tak neveriacky ale s malou nadejou som si ho objednala nakolko idem o mesiac na svadbu a rada by som v satach vyzerala podla svojich predstav. Zacala som samozrejme makat zdravo jest a natierat. A poviem vam na to ze som bola neveriaci tomas naozaj mam pozitivne vysledky. Gel po naneseni sice stipe resp hreje no po stehna aj zadok mam hladsie. Dufam ze zotrvam a kupim saty na svadbu o cislo mensie ;-P drzte palce. Este jedno zistenie na zaver striedajte sportove aktivity je to efektivnejsie a zabavnejsie.

tekvicka-micka

Ja môžem len doporučiť ultrazvukovú masáž na celulitídu dixo. sk/chudnite-ultrazvukom-slimming/, ja používma tento prístroj od vianoc a som spokojná :-)

alicazazrak

Neviem ci sa da celuly nieekdy uplne zbavit, ale treba s nou minimalne bojovat :). Ja pouzivam z tejto rady mydloa krem a s tym si vzdycky robim taku masaz-masaze su vyborne na prekrvenie partii. pevoniaeshop. cz/produkt/kategorie/anticelulitidni-rada

nata24

Ahoj neter používa niečo zo škorice tuším DMku to kúpila... Ale aj kyslíková dotyková infúzia ti pomôže. Chodievam na to zo psorkou a stretla som pani čo odtial vychadzala a dali sme sa do reči, že mala škaredú celulitídu až také hrče a po pár návštevách sa jej to upravuje.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbavit celulitidy - Fórum - ZDRAVIE.sk