Ako sa zbavit celulitidy

July123456

Ja chodím na kruhový tréning alebo cros fit plus chodím na jumping 2- krat do týždňa a na pole dance pijem iba vodu a základ stravy tvorí zelenina samozrejme niekedy aj zhreším a mám celulitídu aj tak takže si myslím že lymfodrenaž plus peeling a nejake serum alebo krem mi už len pomožu, podľa mňa je to individuálne niekomu zaberie to niekomu to

elza_2322

Moja kamoška na celulitidu používa kávový píling Bodybescrub a ja som si ho teraz objednala tiež, už sa veľmi teším :) budem ho objednávať aj sestre na Vianoce

Lujza31

mojej mamine proti celulitíde vlmi pomohla masážna kefa a krémy proti celulitíde. Len ho musíte používať pravidelne a dlhodobo

jojka22

tekvicka ten pristroj mam aj ja je uzasny normalne som vdaka nemu schudla na bruchu a nohy mam krajsie hladsie...odporucam

ivanatim

moireall, chod niekam s tymi tvojimi "track" odkazmi... vsetci dobre vieme, ze si len robis SEO optimalizaciu toho podvodneho webu, na ktory ma ESET antivirak ani nechce pustit. Dufam ze ti to admini vymazu. Nemam rada taketo oblby na ludoch

Nikusik

My zeny to jednoducho mame tazke. Citala som nedavno tiez na nejakom fore o celulitide a jedna kocka zdielala blog redblackwhite-nelka s recenziou na tvarovaci hydrogel proti celu. A tak neveriacky ale s malou nadejou som si ho objednala nakolko idem o mesiac na svadbu a rada by som v satach vyzerala podla svojich predstav. Zacala som samozrejme makat zdravo jest a natierat. A poviem vam na to ze som bola neveriaci tomas naozaj mam pozitivne vysledky. Gel po naneseni sice stipe resp hreje no po stehna aj zadok mam hladsie. Dufam ze zotrvam a kupim saty na svadbu o cislo mensie ;-P drzte palce. Este jedno zistenie na zaver striedajte sportove aktivity je to efektivnejsie a zabavnejsie.