Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako žiť?

Príspevok v téme: Ako žiť?
Karamelka_M

Už vyše roka mám dosť závažné problémy, ktoré spôsobili rozvod rodičov. Zažila som dosť traumatickú vec počas toho. Počas leta ma to celkom aj prešlo, ale teraz sa mi znova začali vracať zlé sny a neviem dobre spávať. Včera som tiež bola na tom takto a v škole ma chytila nevoľnosť, triaška a točila sa mi hlava. Lekárka mi predpísala Xanax, ale ten neúčinkuje. A tiež, mám 17 rokov, nechcem skončiť na antidepresívach. Ako mám zabudnúť a užívať si život? Mám priateľa, ktorý je úplne skvelý a mohla by mi ho každá baba závidieť, ten ma robí šťastou. Ale zabudnúť viem, iba pri ňom...

Lolka

a poradím ti bolo to myslím ze včera v reflexe o tom tak ked si pozries archív to co bolo myslím, ze to bolo včera v reflexe ak nie včera určite tento týzden o tom ako pomohla tá zena ci tomu chlapcovi alebo nejakej zene tiez tam pomahala, mozno sa mozem ja tiez niekedy na to pozriet a ked to najdem ti napísem. Skus aj ty hladat.

Lolka

Podla mna ak existuje skus najst inú moznost ako lieky, nemas ochorenie mozgu ze by si tie lieky tak surne potrebovala, iba ak na to aby si zaspala. Ale na zaspatie skus najst nejaké čaje co by ti pomohli zatial, vyhladaj v google čaj na spanok alebo nieco také. Hladaj inú alternatívu.

Karamelka_M

Nie, nevidela som to. Len ono ma to už nebaví. Všetko ma prenasleduje už rok. Kvôli tomu mám problémy niekedy aj v škole a učení. Zajtra mám ísť k psychiatrovi, ale ten mi zas dá samé lieky a toho mám dosť. Mama mi dokonca včera pobrala všetky lieky, lebo si myslí, že som schopná sa predávkovať, ale za to mi tá situácia vôbec nestojí. Teda, nič mi nestojí za to, aby som si zobrala niečo tak jedinečné ako je život. Ale chcem sa z toho dostať a vychutnávať si každý deň svojho života.

Lolka

Karamelka v reflexi dávali nejakú metodu, ale som si nezapamatala ako sa volá skus si zistit myslím ze to nie su ani lieky, bol tam príklad chlapec ktorého stará mama zobudila neskoro do skoly či ako to bolo on sa na nu za to nahneval lebo ten den bol pre neho dolezity a zmeskal skolu a ta stará mama , ze neprisla domov zomrela a ten chlapec cítil pocity viny a ta terapeutka alebo ako mam nazvat tu zenu pomohla tomu chlapcovi sa dostat do tej minulosti, ako sa asi zopakovala ta udalost, ze sa zobudil, ale asi sa nehneval na staru matku a sa s nou aj rozlucil, a potom mohol pokojne spávat, lebo dovtedy nemohol zaspavat tak som si to zapamatala. Nepozerala si?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.