Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môže sa užívať betakarotén do solárka?

doduš

Ahojte ja by som sa chcela opýtať ako dlho mám užívať betakarotén pred tým ako idem do solárka.. teda myslím či mesiac alebo 2 týždne alebo je to uplne jedno. Ja mam s opaľovaním dosť problém tak dúfam že aspon takto nejakú tu farbu chytím. díky

oliesok

rakovinu mas dnes uz vo vsetkom,, naozaj keby si chcela zdravo zit musela by si byvat niekde na samote v horach a vsetko si dopestovat sama,aj v tom ovoci ci zelenine mas postrekov,hnojiv sama chemikalia,,, snazit sa sportovat,papat normalne neprezierat sa a uzivat aj vitaminy v tabletkach,,, solarko je tiez rakovina a poznam babu ktorej to lieci psoriazu a ja po solarku nemam pluzgiere ako od slnka

bibba

dik ;))

ale mam taky pocit ze ked sa opalujem bez betakarotenu tak sa opalim do hneda a ked ho uzivam tak trochu do "oranžova". je to iba moj pocit? :D

oliesok

CAU BIBBA,, ja chodim do solarka 2 krat do tyzdna a beriem obycajny beta karoten ten najlacnejsi.. na slnku sa hned spalim a uz terazpo 2tyzdnov som hneda takze super

bibba

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

bibba

to je fakt super. pokial clovek nezalozi NOVU TEMU, tak ked napise do starsej nikto mi skoro neodpovie... uz tu budem stale zakladat nove temy a mozete frflat kolko chcete...

bibba

poznate nejaky dobry lacny betakaroten, nemam peniaze si zas kupit bio-caroten...
nejaka rada?
(ktory sa moze pouzivat aj do solaria)
dakujem!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môže sa užívať betakarotén do solárka? - Fórum - ZDRAVIE.sk