drahy makeup... :(

Príspevok v téme: drahy makeup... :(
ewinka

Ahojte... dnes som bola na líčiacej akcii... vo Fann parfumerii... na Max Factor... veľmi som spokojná s tou kozmetikou, a hlavne make-upom ( Lasting Performance) avšak ked som pozrela na cenu...., tak sa mi hlava zatocila. ved nemozem vysolit 500,- sk... za make-up :( darmo, ze tam bola akcia 10 ci 20% :( neviete niekto, kde predawaju lacnejsie? nestretli ste sa s lacnejsimi... tak nahodou? :( myslim ten Max Factor.. Lasting performance...?? dakujem

veronika2

No ja som ho pozerala minule u nas v drogerke bo som si ho chcela kupit ale potom som si kupila od MF pan stik a fakt stal 300 sk a som z Puchova.

maruska22

tak to aj mna zaujima kde ho dostat tak lacno :). Ja som strasne chcela tento makeup ale tiez je pre mna drahy, takze som si ho nakoniec nekupila. V dm stal nieco okolo 500 Sk

kikuus

pocuj aky mas odtien ja som dostala na narodky tento make up ale vobec mi nesadol odien, predala by som ho aj za 200

luciaaa

Coze? 300 Sk, to kde? Ja som ho vsade videla okolo tych 500 SK. Inac tiez si ho chcem kupit. Je naozaj taky dobry, prekryva, zmatnuje?

veronika2

No moja tak to bol niaky drahy v drogerke stoji bezne najviac 300 sk chod sa kuknut u vas do drogerky a uvidis drahsi urcite neni a aky odtien ti davali??