90 dnovka od 2.03 prida sa niekto??

lucka

to ano, aj ja som casto pocula, ze na ranajky by sa mal clovek hlavne najest. ja ale doobeda hladna nebyvam, uplne mi staci kava, alebo to ovocie. lenze to potom dohanam vecer :D to sa mi teraz ale nastastie dari kontrolovat. a co sa tyka menstruacie, tak vtedy by som zjedla aj slona z cokolady :D

meduska

u nas sa mastne jedla tiez nejedavaju, manzel si potrpi na zdrave stravovanie a mojim problemom je tiez sladke-hlavne teraz v predmenstruac. období-vtedy kombinujem ako tehotna-ale trva to kratko-hranolky sa u nas robia max raz za pol roka a pri tejto diete mi velmi chybaju jogurty a ranajky-co pri inych motivacnych treneroch byva nazor-ze ranajky su zaklad

lucka

tak ja mam celkom dost pohybu a mastne velmi nejedavam (aj ked obcas mavam hranolkove obdobia :D ) mojim problemom su skor sladkosti, jedenie neskoro vecer a nepravidelna strava, tak mi mozno pomohlo to, ze jedavam teraz pravidelne a kazdy den si varim na dalsi den. a ten pokles 2,5 kg este beriem s rezervou, mozno je to len nejaky vykyv. uvidim o taky tyzden dva, ako na tom budem :)

meduska

tak Lucka-ja ti mozem len zavidiet ticho . . .mne sa zda - ze sa privelmi snazim a potom som sklamana-vazit sa budem az za 3 dni

lucka

ahoj meduska, mam 63 kg pri 168 cm, a pred rokom som mala 52 kg, takze asi na tu pribliznu vahu by som sa chcela dostat :) zacala som konecne aj cvicit, to este pred dietou, chodievam kazdy den behat s hafanom. ale aj tak sa mi zda, ze to ide rychlo dole, dufam ze z toho nebude jojo efekt :)

meduska

Ahojte - rano som si dala 15km a na obed 2 grahamove rozky s rajcinou - olovrant bude ryza s dubakmi a kukuricou a vecer pomelo-teda dufam-ze nic viacej

tressska

inak baby, ja ked som tuto dietu drzala a to som zacinala pri 83 kg a 172cm som za prvy tyzden nejake 3 kg schudla..za 1 mesiac to bolo 8 kg, za druhy 5 kg a treti com nedotiahla dokonca, ale sli este nejake 2-3 kg...drzala som ju poctivo, pila vela vedo- cistej, s citronom...necvicila som vobec...Z hrudnika som dala 11cm, z pasa 8 cm a z bokov 13 cm a z nadlaktia 6 cm.takze tak..

lucka

ahojte :) ja mam dnes este len prvy ovocny den, ale rano som sa postavila na vahu a 2,5 kg dole :O mozno je to len nejaky vykyv, uvidim casom. ale povzbudilo ma to :)