predkožka

Príspevok v téme: predkožka
emka31

Zdravím,píšem v mene kámošky.Má problém s 2 ročným synčekom, ktorému na urologii stiahli predkožku.Bolo to ešte v oktobri, ale pipko sa mu nechce odvtedy zahojiť.Dávala mu rôzne ATB mastičky, ktoré jej predpísali,bola sním znova na urologii, na kožnom, pri svojej detskej obvodnej lekárke, a nič nepomáha.Robí mu sedacie kúpele atd.Malý stále plače ,že ho to bolí, už je skrátka bezradná.Neviete niekto ako jej pomôcť?

trina

mojmu synčekovi to robili skalpelom ,na urologii. mastili sme to framykoinom. ale po zakroku asi 3 dni aby ho to neštípalo pri močení sme stale ked potreboval na wc napustili vodu do vane a posadiliho tam. ked sa vyčural,osprchovli sme ho a mastili. teraz je ok.

ivet2301

ahoj! ja mám tiež 2-ročného a vždy pomohol framykoin. skús.. poumývaj a hrubo do vnútra natri to mu skludní

emka31

nie na silu sťahovať?Teraz bol na uro.na kontrolu , a že to má znova zrastené ,tak mu to stiahli znova nasilu.Kámoška sa bojí,že z toho bude mať nejakú traumu.Skúšala aj harmanček,práve ,že nič nepomáha a ešte mu to rozbabrali znova.

house

pomoze harmancek dajte mu do kupela harmancekovy odvar dostatocne silny ku mnozstvu vody a nech si tam sedi , opakovat kazdy den bude ok a nech sa sam
hra s pipikom nie nasilu stahovat pozor !!!