vraj som strasne kysla..

Príspevok v téme: vraj som strasne kysla..
nikitkka

co mam robit ked mi priatel povedal ze som kysla? ja sa citim tak divne. ako keby to robil nasilu aj ked mi hovori ze mu chutim...predym moj byvaly hovoril pri orale ze som sladka, ale mam taky problem. po rozchode s byalym som dostlaa infekciu hned isla som ku doktorke dala mi lieky nejaku masticku ako antibiotika.a myslim si ze to je odvtedy.. cokolvek zjem same ananasy,mango atd sladke a tak lenze nemozem sa tym stale napchavat. a ani nefajcim, nepijem, ani kavu ani alkohol.tak na koho sa mam s tymto problemom obratit? ja uz vazne neviem ako to mam zmenit :(

cccxxx

mohol by som ti ju skusit olizat aj ja? aby si to vedela naozaj ako to je, mala by si to dovolit skusit to este aj niekomu inemu. ja to rad spravim a diskretne.

jlkjlkdsa

PH posvy je prirodzene kysle .. sluzi to ako ochtrana pred infekciami .. keby nebolo kysle, chytila by si do nej kazdu blbost co ide okolo ... miera kyslosti sa zrejme meni .. to ze si predtym bola menej kysla, zrejme suvisi s tym, ze si chytila tu infekciu. Teraz si uz zdrava, takze tam mas prirodzene kysle prostredie a tak to ma byt. Povedz to aj svojej polovicke .. ze to znamena, ze si zdrava a porozpravajte sa otvorene .. mozno len ty si robis haluze a on je ok, ale ked budes dalej haluzit tak sa vzajomne odcudzite a bude to zle. Takze nicoho sa neboj, vsetko je v poriadku.

mary-anne

to zavisi od toho, kedy mas menstruaciu. len teraz neviem presne, ci pred,ci po nej si kysla.. a potom zas nie..... takze tak