Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

...VSETKO O STRIACH....

Príspevok v téme: ...VSETKO O STRIACH....
sinderela

AHOJTE....TAKZE TU BY MALO BYT VSETKO O STRIACH...:D...JEDNODUCHO TRAPI TO DOST LUDI...TAKZE BY SME TU MOHLI DAVAT NAVODY AKO BOJOVAT PROTI TOMU ALEBO NA ICH ZLEPSENIE...:D...TAKZE VLASTNE AJ JA ICH MAM VSADE...,,A MAM ICH PO KRK!!,, :DDD...TAKZE DO PLAVIEK BY SME MOHLI BYT KOCKY AJ BEZ NICH NO NIE??? :D...TAK SEM S RADAMI...AKE KREMY,AKO MASIROVAT AKO CASTO???? VSETKO JEDNODUCHO...DUFAM ZE TATO TEMA NEZANIKNE DO TYZDNA...:DDD

kikuska

Vobec to nieje pekne, ntake nieje ze sa to niekomu paci, mozno ma niekto za zenu co ma strie no a ine mu neostava, ved kvoli tomu sa snou nerozvedie. Ja ich mam a nepaci sa mi to chcela by som ich odstranit kvoli sebe a nie preto lebo sa to niekomu paci a niekomu nie.....

technécium

vieš to záleží len od uhla pohľadu a už som to povedal nie a neestetické, neestetické môže byť aj baba ostrihaná do hola a to ešte neznamená, že je špata

ssia

ach, snáď nechceš povedať že baby, ktoré majú strie na zadku al. stehnách sa ti páčia? teda kvôli tým striám...veď to je fakt neestetické...a to druhé, o tom ani nerozmýšľam:DDD že erotické strie:DDDDD

technécium

no, ja len, že to môže, nie môže ale pripadá niektorým mužom príťažlivé, ako vačší zadoček-ženský pre mňa samozrejme, ale fakt
vieš, žijeme v dobe, keď sa krása cení nad všetko a to je jeden veľký omyl, nie je krásne to čo sa tak javí na prvý pohľad-nikdy

RoterO18

a preco by to malo eroticke a vkusne byyt???ja ich mam na stehnaaach....a tiez som zufala mastiim mastiim masirujeeem..:(:(....

kikuska

Mam take info ze sa daju odstranit laserom a potom budu tenke ako vlasok a minimum vyditelne. Len neviem kde a za kolko sa to robi, aj ja mam kremik co treba pouzivat rano a vecer, ale nic moc.

britney

Stria je prasklinka - jazva, ktora vznika prasktnutim v strednej vrstve koze, tam sa nachadza aj zamsa a nasledky su nezvratne - dozivotne. Takze jedina \"liecba\" je prevencia, tj. aby stria vobec nevznikla. Da sa to dosahnut s pripravkami- jojobovy olej, mandlovy olej a slnecnicovy olej. Tieto tri oleje posilnuju zamsu..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

...VSETKO O STRIACH.... - Fórum - ZDRAVIE.sk