Partner ma nedokáže uspokojiť, pomóóc

Príspevok v téme: Partner ma nedokáže uspokojiť, pomóóc
lumi1

Prosím Vás poradte mi niekto... Mám nového priateľa s ktorým už chodím dlhšiu dobu, má 21 a ja mám 19. Vždy keď sme spolu je to super ale keď príde na sex tak sa to proste pokašle. Mám ho rada, ale neviem čo ďalej, či mám ešte vydržať alebo sa s ním mám rozísť. Zatiaľ sme sa milovali len dvakrát ak sa to vôbec dá nazvať milovaním, asi nie, lebo predohra mu trvala asi takú polhodinku čo mňa už prešla chuť aj na sex a potom keď sa konečne do mňa dostal tak to netrvalo ani minútu a už bol...no proste to bolo strašné. Len čo sme sa potom pohádali, Schumacher je oproti nemu nič, a 2x to bolo to isté, do minúty bol hotový, aj keď som mu hovorila aby myslel na niečo iné, tak to nepomohlo... Proste pri ňom aj keď ho robím rukov či ústami, vždy je strašne rýchli...a neviem čo mám robiť. Prosím poradte mi niekto.

bubulm

Keď som pred rokom a pol zmenila partnera, tiež to bolo prvé razy také rozpačité... ale akosi sme si na seba zvykli.Teraz mám niekedy pocit, že pomohla \"anička dlaňová\" chvíľku pred rande, ale samozrejme, že sa na to opýtať nemôžem, lebo to sa predsa robí len vo filmových komédiách...niekedy je to \"prvý krát\" dosť krátko, ale potom, keď sa už rozbehne, tak pri 10.raze za noc, som šťastná, keď sa urobí za 1/2hodiny....ale som nesmierne spokojná aj napriek počiatočným \"trapasom\"

lumi1

janka.vďaka za radu, ja sa budem snažiť mu dať čas, len neviem ako dlho...teda trpezlivosť nie je jedna z mojich vlastností...

janka

Nemyslíš že by si mu mohla dať trocha čas? S partnerom sme začínali tak isto. A teraz po niekoľkých rokoch je to aj pol hodina, až ma niekedy z toho ,,všetko,, bolí. Myslím, že to chce len tréning.Nemôže byť všetko naj. Ale držím palce, buď trpezlivá

lumi1

aj ja nad tým začínam pochybovať, či skutočne mal sexuálnu partnerku...lebo je to fakt biedne...no ešte som to neskúšala tak že by som mu ho najprv vyhonila a tak, ale bojím sa toho že nebude potom už dosť tvrdý na poriadny sexík...už bol aj u urológa ale ten mu poradil len toľko že si musí na mňa zvyknúť alebo nájsť si inú partnerku...takže nič moc

mirecko

Pochybujem,ze predtym mal priatelku s ktorou to vydrzal dlho,ale nechcem mu ublizovat,ak je to naozaj pravda. Ten problem bude asi uz aj psychickeho charakteru,on sa uz dopredu boji zlyhania,jeho psychika je na to uz akosi nastavena,tak sa mu to jednoducho prihodi znovu a znovu! Mali by ste spolocne pracovat na jeho psychike,vyhonit mu ho predtym tiez nie je spatna rada,ale nepises,ci potom a za aku dobu sa mu zase postavi? Druhykrat by to mal uz oddialit dlhsie,ale ak aj vtedy rychle hotovy,tak nieco nebude v poriadku. Zajdite spolu za andrologom,alebo urologom,ten Vam nieo poradi,hlavne zisti pricinu,to moze byt vela veci kvoli comu je to tak,pocnuc telesnymi a psychickmi pokracujuc. Ak ho mas rada,tak mu s tym skus pomoct,ak nie,tak ho pusti k vode.