Partner ma nedokáže uspokojiť, pomóóc

Príspevok v téme: Partner ma nedokáže uspokojiť, pomóóc
lumi1

Prosím Vás poradte mi niekto... Mám nového priateľa s ktorým už chodím dlhšiu dobu, má 21 a ja mám 19. Vždy keď sme spolu je to super ale keď príde na sex tak sa to proste pokašle. Mám ho rada, ale neviem čo ďalej, či mám ešte vydržať alebo sa s ním mám rozísť. Zatiaľ sme sa milovali len dvakrát ak sa to vôbec dá nazvať milovaním, asi nie, lebo predohra mu trvala asi takú polhodinku čo mňa už prešla chuť aj na sex a potom keď sa konečne do mňa dostal tak to netrvalo ani minútu a už bol...no proste to bolo strašné. Len čo sme sa potom pohádali, Schumacher je oproti nemu nič, a 2x to bolo to isté, do minúty bol hotový, aj keď som mu hovorila aby myslel na niečo iné, tak to nepomohlo... Proste pri ňom aj keď ho robím rukov či ústami, vždy je strašne rýchli...a neviem čo mám robiť. Prosím poradte mi niekto.

pokus

Tak sa nesnažte nasilu. Spravte si pohodu, najprv petting, netting. Ak je v poriadku, tak po niekoľkých dňoch si to ani neuvedomí a bude to chcieť sám.

lumi1

no ešte musím dodať, že nie som jeho prvá...predomňou mal partnerku s ktorou mu to fungovalo, tvrdil, že pri nej sa niekedy ani neurobil. neviem čo mám nové vymyslieť lebo keď sme boli na chate tak sme sa snažili až 4x ale ja som z toho bohužiaľ nič nemala

123

napadlo ma, si jeho prve dievca? mozno je este z toho tak vzruseny, ze je to tak rychle. alebo ho skus pred stykom raz dvakrat urobit rukou/ustami, a urcite to bude pomalsie. alebo je to tym, ze chces kratsiu predohru? ak ano, tak mu to POVEDZ! vela zdaru :-)