Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za aký čas vám začal zaberať AKNESTOP od RYORU?

Príspevok v téme: Za aký čas vám začal zaberať AKNESTOP od RYORU?
mishel

Ja ho používam už druhý týždeň, a pleť sa mi zdá taká istá, akurát že jemnejšia a jazvy po akne´su trochu miernejšie. Ale ináč vyrážky sa mi robia v takej istej miere. Každé ráno používam tonikum+krém a večer penu+krém, a ešte sa aj zdravo stravujem a pijem čaje. Mliečnych výrobkov sa nezdám! Po koľkých týždňoch ste vy videli prvé výsledky? Alebo čo zabralo na akné vám? Už som zo stavu mojej pleti zúfalá.

kacicka

no mne ryor nezaberal.mna sa zlepsila plet pri pouzivani kozmetiky znacky Avon. 2-krat do tyzdna si dam aj peeling a aspon raz masku na hlbkove cistenie porov.

veika

ja som to kupila v nacheme mala som plet. vodu a bola straasne silna....ale ak ti mozem poradit MISHEL pouzivaj vzdy aj rano aj vecer najskor penu potom vodu a nakoniec krem. nemozem zarucit zlepsenie ale skus:D

maruska:)

juj tak to je skoda nemame V drogeriu :). Nechcem objednavat cez net. A v lekarni uz niekto videl alebo nachemagroup ci ako sa vola ta drogeria :DD? Mozno tam tiez predavaju

maruska:)

baby aj mna zaujima predovsetkym ta pena..a chcem sa spytat kde sa da zohnat tato kozmetika okrem netu. Predavaju ju v dm-ku pripadne v lekarniach alebo 101 drogerii?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za aký čas vám začal zaberať AKNESTOP od RYORU? - Fórum - ZDRAVIE.sk