Piková dáma

Príspevok v téme: Piková dáma
technécium

ako, začať, začnem tak, že už používam aj veľké písmená, myslíte si, že je možné sa zaľúbiť cez net, bez kontaktu, len na základe psychologických vlastností danej osoby, lebo ja som mal doteraz výhernú trojkombináciu kariet pozostávajúcu z trojky, sedmy a esa a neprehrával som, len teraz sa mi tam zjavuje namiesto esa dáma- skončím tak, že si budem mumlať:" Trojka, sedma, eso. Trojka, sedma, dáma!"?

technécium

pekne si to povedala, veľmi pekne, myslíš, že tá esencia už sama o sebe je niečo ako kameň mudrcov-mýtus, lebo ja si myslím, že sa ho už pár alchymistom podarilo vyrobiť-flamel a spol, len to sa ti má tak, skúšali, študovali, vyrábali a keď najmenej čakali-šup a podarilo sa to, len boli-sú dosť múdry na to aby sa s ním podelili s niekým kto nie je na to pripravený, ja by som
to urobil-urobím podobne

technécium

bambulinka, tak ti poviem, že toto som teda nečakal, si zober, láska cez net v terajšej dobe- každý hovorí, že je to pičovina, ale štatisticky je viac párov takto spolu ako iným spôsobom zoznámenia, beriem do úvahy aj kolegov v práci, vieš to nie je zaľúbenosť klasického typu to je trip, myslíš stále na ňu, stále porovnávaš, to je asi fakt tá láska, vieš ja som ešte nebol zaľúbený a teraz to chytilo aj stabilný izotop technécia, ktorý odolával aj inertným plynom, aké však bude mať vlastnosti, táto zlúčenina, nikto nevie

technécium

v tomto prípade, ale symbolizuje niečo iné, piková dáma je znak vo veštený z kariet, pre ženu, ktorá sa ti zjavuje v myšlienkach, keď ideš urobiť nejaké rozhodnutie, je to skrátka tvoja osudová žena a piková dáma je aj dielo ruského velikána, tak si to prečítaj a pochopíš prečo piková dáma