Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piková dáma

Príspevok v téme: Piková dáma
technécium

ako, začať, začnem tak, že už používam aj veľké písmená, myslíte si, že je možné sa zaľúbiť cez net, bez kontaktu, len na základe psychologických vlastností danej osoby, lebo ja som mal doteraz výhernú trojkombináciu kariet pozostávajúcu z trojky, sedmy a esa a neprehrával som, len teraz sa mi tam zjavuje namiesto esa dáma- skončím tak, že si budem mumlať:" Trojka, sedma, eso. Trojka, sedma, dáma!"?

paloma

Moje najobľúbenejšie čísla sú 3 a 7...Vždy, keď si mám vybrať, napr. jednu kartu z mnohých tak vždy vyberám 3tiu alebo 7dmu.Tak som aj zmaturovala a robila všetky skúšky, kde si trebalo vybrať z otázok napísaných na papieriku

leerka

neboj sa, to mne nehrozi ja chodim stranse zababusena,,,ciapka, sal, a estea aj kapucna niekedy na tom..... a rukavicea, tielko , pancuchy, vsetko....ja si davam pozor na seba a hlavne by ma niektori ludia inak oblecenu ani von nepustili :-) diky za odpoved

technécium

viem, čo si zas uhádla leerka
ten nerv strašne bolí, a je to spojenie pod okom ,líce a sánka- taká čiara tade a preto treba nosiť čapicu, šál, vieš ty sa za ne hambiť nemusíš, to skôr opačne, kamarátovi sa túto zimu zapálil a normálne to mal aj neovládateľné vôľou

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piková dáma - Fórum - ZDRAVIE.sk