Piková dáma

Príspevok v téme: Piková dáma
technécium

ako, začať, začnem tak, že už používam aj veľké písmená, myslíte si, že je možné sa zaľúbiť cez net, bez kontaktu, len na základe psychologických vlastností danej osoby, lebo ja som mal doteraz výhernú trojkombináciu kariet pozostávajúcu z trojky, sedmy a esa a neprehrával som, len teraz sa mi tam zjavuje namiesto esa dáma- skončím tak, že si budem mumlať:" Trojka, sedma, eso. Trojka, sedma, dáma!"?

technécium

labuť, dám ti jednu otázočku, čo si pomyslíš ak zbadáš, krajšieho/pre teba/ a špatnejšieho muža ako ten tvoj, dakde vonku, alebo hocikde

leerka

pracujem v jednej firme v trnave, ale nerada o praci hovorim....kulturistky moc necitam, ale tak mozes sa zamilovat aj cez net, ale najlepsie to budes vediet iba po osobnom stretnuti s tou osobou....si sa zalubil do osoby , ktora tu vystupuje pod nickom , ktory ma 3 spoluhlasky?

technécium

snáď, a kde vlastne pracuješ, alebo čo, ak môžeš povedať
leerka a čo si vlastne myslíš, ty o tom mojom zaľúbený, určite si čítala kulturistky, vieš chcem vedieť názor od žien aj z druhej strany rieky

technécium

leerka ty si mi napísala prvá, no chválim šikulka, no čo ste sa zhodli, kto bude tá labuť, ale ja to nie som ako ma tu obvinili

technécium

labuť, počúvaj, toto ty fakt myslíš, muži neradi prejavujú city k žene, to som len ja výnimka, lebo si pamatám všetky dátumy, výročia a pod
a pamatá si ich aj ten tvoj, možno lepšie ako ty sama a to mi verte baby, len je tam jeden zádrhel, ale dá sa oklamať aj ten