Malá násobilka zdravia

Príspevok v téme: Malá násobilka zdravia
Pišta

1.Zdravie máme v genetickej výbave
2.O svoje zdravie sa musí každý aktívne starať sám
3.Vo svojej podstate sme prírodné bytosti. Naše zdravie je priamo úmerné tomu, ako dodržiavame prírodné zákony
4.Náš životný štýl je náš hlavný určovateľ nášho zdravia
5.Pre zachovanie zdravia je nevyhnutné zabrániť vstupu nežiadúcich látok do nášho organizmu
6.Vitálne látky, pochádzajúce najmä zo surovej stravy sú nevyhnutné a ničím nezastupiteľné pre udržanie nášho zdravia
7.Zdraviu je možné sa naučiť. Preto je potrebné sa vzdelávať na tému zdravia.
8.Náš organizmus je veľmi múdry a odolný. Snaží sa každú sekundu, každý deň, zachovať si svoju integritu. Nebráňme mu v tom svojimi nevhodnými postupmi liečenia.

vrr

pista ma deti :] :} :]
no sezam a medik mnami mnam oni to maji na ostrove folegandros ako jedine som to videla zabalene akoze miestna dobrotka mnam papat

igris

Pista :), normalne mi to rano vlialo optimizmus do ranajsieho "trosku vnucovania" ovocia. Cele prazdniny som sa snazila hned rano im dat ovocie a potom okolo desiatej bud dalsie ovocie /to bol ideal :)/ alebo nieco ine . Drz mi palce aby mi to vydrzalo, normalne aj manzel si na to zvykol. Inak neviem ci si pamatas , ale starsi syn maval exzem na ruke a ani v lete sa mu to nevratilo HIP HIP HURA.... :)

pišta

...uff!, aj mne to postupne "cvaká", toto, čo si napísala, by sa malo dostať do učebnice pre (mladé) mamičky a oteckov...normálne mám, ehm estetický zážitok...:)))

pišta

Igriska :), tak takúto malú ódu na ovocie čítam prvý raz a je to normálne - krásne...:)
Skrátka paráda. Až tak cítim za rohom melatonín... :)))

igris

este nespim :), "cvaklo" mi to az teraz, ked budem davat detom vela ovocia tak budu stastnesie a lepsie spinkavat :))), takze budu stastnejsi aj rodicia :), asi budem musiet zmenit "prupovidku" , ze ovocie je zdrave, lebo su tam vitaminy, ovocie je vlastne VESELE :)

igris

diki Pista :), mne sa zaziadalo :), stresiku sa po troske pridava, ze by preto ? :), mozem to na to zvalit.:), dobru noc , mam zavazok viac spavat :)