Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rotana a skusenosti s nou

wolf_melotte

no neviem, ja ked cvicim na rotani, tak hned ma zacne bolet v boku a to sportujem a vela, len som chcela zacat aj ine cviky, nie len jednotvarne a teda ja neviem, ci na tom zle cvicim alebo co...

zuzika20

ja cvičim na rotane už 2 mesiace každy den 1 hodinu prvy mesiac pol hodiny dam si sluchatka do uši a úri hudbe sa ale poriadne točim žiadne flakanie mala som ochabnute brucho teraz je už pevnejšie vidno to oplati sa cvičit na rotane a ake vyhodene peniaze ved som ju kupila v tescu za 4 eura

och

ze 5 minut :D sak to sa ani nezadychas to nema zmysel..mozno mas lepsi pocit ze si "pocvicila" ja to davam 3x do tyzdna po 30 min. uz ked na tom cvicit tak normalne a nie 5 min

sade8

super kruh
ja si nevymýšľam fakt 20 minut vkuse pri hudbe to ide super, cas mi ubehne ani neviem ako fakt, nicoho sa nedrzim ani neopieram normalne, mne sa to nezda az tak dlho

super kruh

super na boky a bruško. Učinky vidieť hneď. Cvičiť 5 minút denne. sade8 20 minút na tom nevydržíš to je hovadina.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rotana a skusenosti s nou - Fórum - ZDRAVIE.sk