Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Málovravná?

Príspevok v téme: Málovravná?
deskarteska

už ma ubija pozerat sa vokol seba ako ostatni nemaju problem komunikovat. ja nemam sebavedomie a hambim sa asi alebo co.bojim sa hovorit a proste nemam alebo neviem o com. vidim ako su ostatni zabavni maju ich radi a mna beru za introvertku pri som to urcite niesom lebo sa tuzim s ludmi rozpravat:(ale sa aj bojim ze budem nudna:( ale proste nemam o com.beru ma ako nudnu babu s ktorou asi neni rec alebo co:( ako toto prekonat????

fgf

a ako je to s vami ked ste napr. centrom pozornosti? zacnete sa cervenat, alebo sa budete aspon trochu citit nesvoji? ak ano, tak to je cista soc. fobia

introvertka

s podobnymi brzdami by som si velku hlavu nerobila, funguje smiech ked sa bude na teba tak pozerat alebo neviem tak sa zacni smiat a odid, potrha ju, ja to mam tak, ze s ludmi s ktorymi si nerozumiem, neviem sa ani rozpravat, pretoze s roznymi inymi ludmi sa citim dobre, preto som sa uz nato aj celkom vykaslala...:))

deskarteska

introvertka. presne tak aj ja potom nad tym rozmyslam. ze co som mohla povedat a tak:( aj ja mam take kamosky s ktorymi viem kecnut ale ked vidim ze nejaka baba napr z triedy marha namyslena secia ju zeru a pozera sa na mna ako na chuderu...a presne tak naucime sa asertivity a mozu ist do kela:D

introvertka

viem presne o com hovoris, ja som taka ista, niekedy sa bojim normalne ze co poviem a preto vacsinou poviem blbost a potom na druhy den premyslam o tychto veciach, neviem ako ti poradit ja som uz nasla kamosky pri ktorych som sama sebou a maju ma velmi radi, ale niesu z mojho mesta, ked mi onedlho skonci moje studium budu mi chybat, a inak to riesim tak ze sa snazim si to uz nevsimat lebo ludia su sprosty a ked len trochu vidia ze si hanbliva vyuziju to, ale ja sa naucim asertivity a budu pozerat :)))))

kikina

hmm... a s kamoškami nemáte niake podobné záľuby? o tych by si vedela rozprávať aj ty, aj ona a nenudilo by ju to

deskarteska

ani nie ze hanbim ale vzdy si tak poviem ze aj tak sa somnou nudia alebo ze proste neni to tak zle ako pred ostatnymi

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Málovravná? - Fórum - ZDRAVIE.sk