Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šampóny Oriflame

Príspevok v téme: Šampóny Oriflame
machulka006

Som síce poradkyňa Oriflame, ale viac menej ešte začínajúca a nemám ešte také skúsenosti so všetkými výrobkami Oriflame... preto by ma zaujímali ohlasy na šampóny Oriflame... aké máte s nimi skúsenosti, aké sú po nich vlasy, či z nich nesvrbí pokožka hlavy, atď...
ďakujem vopred za nejaké tie info...

figuretta

z oriflame sa mi pacia vyrobky na telo, ale so samponmi nie som velmi spokojna - mastili sa mi po nich vlasy. viac sa mi pacia sampony z avonu, ale tiez nie vsetky. advance techniques na objem je uplne skvely. tie ovocne nechavaju tvrde vlasy a tazko sa rozcesavaju.

severanka

mnamka257: :))) a v drogérii si ktorú značku môžeš pred kúpením vyskúšať ? :D

Oriflame má dosť výrobkov, z ktorých sú aj vzorky zdarma, čiže vyskúšať si môžeš veľa vecí... :)

mnamka257

ja moc nemam rada taketo znacky ako su oriflame alebo avon, pretoze sa musia objednavat a nemozem si ich vyskusat pred kupenim a tak.napr.s avon samponmi nemam dobere skusenost.oriflame nie su take hrozne, ale ze by som bola s nimi nejako velmi spokojna, to tiez nemozem povedat

cheatet

Machulka, ina alternativa existuje. Prirodnych znaciek je kopec, akurat Alverde je najlaccnejsia. Napriklad Logona, Urtekram, Sante, Weleda, Lavera. Pokial ti prirodne nevonia, skus napriklad Baleu, nie je prirodna, ale neobsahuje napriklad silikony, ktor su omnoho vacsie zlo, ako Sodium Laureth Sulfate. Alebo Lush, kde niektore veci prirodne su, ine nie tak uplne ale skodlive nie su, a vonia uplne genialne.
Toho Sodium Laureth Sulfate by som sa nebala, ja to obycajne penidlo a je skoro vsade, bez neho by sampon nepenil. Ked si vezmem, kolko skodlivin denne prijimame v strave, vo vzduchu, ktory dychame, v kozmetike, kolko mikrovln nam denne ide cez tela a mozgy (internet, spotrebiče,...), tak ten Sodium Laureth Sulfare je najmensie zlo a mozno naopak, mozno liekom v tom zmysle, ze kolko skodlivin, co sa nam za den nalepilo na telo, zmyje preč.

letuška

dievčatá milé, a všetky ktoré ste podriadené tým hlúpostiam, prosím Vás, choďte do hlbky a hľadajte zloženie tých blbosti. Také podniky ktoré sa nabaľujú na utrpení nevinných určite podporovať nebudem. Jedná sa o podomový predaj a má to svoj hlboký význam.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šampóny Oriflame - Fórum - ZDRAVIE.sk