Pretrhnutá alebo nie?

Príspevok v téme: Pretrhnutá alebo nie?
myiska

Dobrý deň. Som mladá, mám menej ako 15 rokov. Pohlavný styk som ešte nemala, ale často mávam chúťky na sex a riešim ich masturbáciou. Až dovtedy, pokým som si neprečítala pár tém o pretrhnutej panenskej blane som si myslela, že tej mojej sa nemohlo počas masturbácie nič stať. Momentálne mám trochu pochybnosti či sa moja panenská blana pri masturbácií (zvyčajne 2 prstami) pretrhla alebo nie. Je to pre mňa dosť dôležité, bola by som nerada, keby som sa dozvedela, že ju už nemám. Nepotrebujem mame vysvetľovať, že už aj taká mladá býva vzrušená. Pomoc, prosím!

kiki

joooj boze to je blbost...
ci si,alebo nie si panna zalezi od toho ,ci si uz s niekym spala ,alebo nie..NEzalezi to od toho ,ci mas nejaku blbu blanu... Ta blana sa ti totizto moze roztrhnut aj pri sporte.

matel

noo pozor to je blbost ze sa ani s 15cm niekedy neroztrhne, teda je to pravda ale nejde o dlzku pretoze blana sa nachadza pri vchode do posvi a to je par cm

kacicka

a ako by sa to mohla tvoja mama dozvediet? je to tvoja vec a je to uplne normalne, ze to potrebujes. je len na tebe ako to robis a co ti vyhovuje.toto neries.

myiska

casie: Tak to by som chcela vedieť aj ja. Vraj, že blana sa nachádza niekde na začiatku pošvového vchodu, tak myslím, že to bude pri málo cm. Dúfam ale, že nám to nejaký skúsený človek povie presne.

myiska

leerka: Jaaj, takže ty si trošku iný prípad ako ja. Asi by som s tým mala prestať ako tak pozerám a čítam. Potom sa budem zbytočne strachovať a môže to byť aj bez toho. Radšej si ja ešte niekoľko rokov počkám na toho pravého a bude to najlepšie.

leerka

ja som si tam ale nedavala prsty dovnutra pred prvym pohlavnym stykom..... a ani si nedavam, nepaci sa mi to, ale od priatela to mam tak rada

myiska

leerka: Chápem. Asi to bola blbá otázka. Aj tak si stále myslím, že žiadnu blanu nemám pretrhnutú a že všetko je tak ako má byť. Neviem ani prečo, keď pred pár hodinami som si myslela opak. Ty si tiež pred prvým pohlavným stykom masturbovala? Pretože ak áno a blanu si pri prvom pohlavnom styku mala, budem ju mať aj ja :D

leerka

tak to ja nemozem vediet, kedze ja som blanu pri pohlavnom styku mala..... ale aj tak to potom prve razy nie je este ono...treba sa do toho dostat