vlozky

tinusska

ja mam kramy od 4rocnika na ZS a mam za mesiac 22 :)) pouzivam stale len vlozky... tampony mi vadia... musis vyskusat sama kopec druhov vloziek, kt. ti najviac vyhovuje... najhorsie su pre mna len prve noci, kedy ich mam najsilnejsie, bo sa bojim, ze preteciem na postel... :)) a zo skusenosti... radsej nepouzivat parfemovane vlozky.. ako su tie naturella s harmancekom, alebo s aloe... dole som mala vsetko samu chrastu, iba som natierala kalciovou mastou :)) no bolesti hrozne...

Karamelka_M

No, nosenie vložiek bolo utrpenie... Stále ten blbý pocit, či to nie je vidieť pod nohavicami. Ale nosila som ich dosť dlho, až ma raz napadlo skúsiť tampón a bolo lepšie :) Netrápila som sa, či vidieť volačo alebo nie a celkom, je to lepší pocit, ale každý má iné názory, niekto tampón neznesie. Ale v mojom prípade, vložky už nemusím, keď tak, iba cez noc.

me for me

achoj:)no hrozne,dlho som nosila vlozky a potom som zacala s tamponmi ale teraz lutujem ze som s nimi nezacala hned..skus skor tampony tampax maju aplikator..ja ich pouzivam dlho dlho..alebo ked nechces tampony tak skus nejake kvalitne vlozky,neviem ake pouzivas ale always su fajn,aj ked niesu uplne najlacnejsie..