Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Padnuty zaludok

Príspevok v téme: Padnuty zaludok
bisan

Ma niekto skusenosti s dvihanim padnuteho zaludka?
Pricina padnutia - dvihanie tazkych bremien, stres alebo aj samotna konstitucia tela (chudsi jedinci su nachylnejsi). Priznaky - bolest zaludka (dostavit sa moze kdykolvek), hnacka/zacpa, nedostatok energie, nedostatok sodika v tele..
LIECBA - bioenergiou (odskusane)
Zaujimaju ma ine alternativy liecenia. Ak mate niekto skusenosti, pls poradte. Vdaka.

hhhhhh.hhhhh

moja mama je chora boli ju zaludok a stim ma aj nervi to je hrozne ako trpi bola by som rada keby jej niekto pomohol 6.11.23 dakujem kazdemu co jej pomoze ...........

ika-tika

4 noci po sebe vždy na noc priložit si na žaludok obklad z kysnuteho cesta z ražnej muky, do ktoreho sme tesne pred priložením pridali 1 pol. lyžicu rozomletých plodov borievky a 1 pol. lyžicu masti.Natriet cesto na papier alebo na latku na hrubku prsta.Na celu noc.Na další den zarobíme nové cesto,ale nie už s kvasincami,ale z kvásku z predošlého dna.Ak nas pri tom trapi aj zaha,treba vždy rano po zložení obkladu vypit aj 1 šalku dost teplej vody.Tiež 4 dni.Vyražka ktora sa može objavít nie je na zavadu.čo bolo dnu,vyšlo na povrch.Može sposobit aj vracanie,ale to je čistenie. Toxiny vychadzaju von.

bisan

kvasok: voda+muka+kvasna kultura (najlepsie stava z kyslej kapusty)=zmes, ktora, sa po cca troch dnoch meni na kvasok (moze sa vyskytnut aj biela plesen - znak, ze cesto dobre kvasi). Kvasok ma prijemnu chut a vonu, vhodna (a hlavne zdravsia) alternativa ku kvasniciam.

asi tazko

Haha...jasne ze slezina vyplna dutinu a vdaka nej su organy vo svojej polohe. Ale asi by sa potom nerobila splenektomia, keby to bolo take tragicke:) no ale moznoze po vybrati sleziny sa rozkotulaju organy po celej brusnej dutine...lebo "neexistuje" ziadny zavesny aparat pre organy :DDDDD a este raz ha

mariaj

BISAN,aky kvasok mas na mysli pri tom recepte?Spominas raznu muku a vodu.Potom je tam aj kvasok.Vysvetli,prosim Ta.

mjanik

asi tazko-okrem úplne niečo iného-má slezina dodávať orgánom potrebnú energiu na ich činnosť a udržuje ich v stabilnej polohe,ale to ty asi nepochopíš!!!

bisan

Dakujem za rady, zvlast za tu prvu.
Medzicasom som nasla zaujimavu alternativnu liecbu raznym kvaskom: zarobi sa razna muka s vodou a 4 noci sa priklada tato zmes na zaludok (vzdy nova). Treba si zarobit viac kvasku a vzdy si z neho odobrat. Moze sa vyskytnut aj vyrazka na kozi, ako prejav toxinov vychadzajucich z tela. Nemam odskusane.
K slezine, je pravda ze parovy organ k nej je zaludok. Takisto plati, ze choroba v pripade nerovnovahy tychto organov najprv poztihuje duty organ (v tomto pripade zaludok). Oslabenu ju vsak nemam, to viem isto.
Este raz, dik za rady.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Padnuty zaludok - Fórum - ZDRAVIE.sk