Strach z maturity...

Príspevok v téme: Strach z maturity...
ejaa

ja viem, ze je to asi divne...ale ja sa fakt bojim...ze co ak nespravim, ze co ak bude tazsia nez su moje vedomosti...no a mala by som sa asi ucit ja viem...lenze, ked moj mozog uz odmieta vsetky informacie...a pritom mam pocit, ze nic neviem...alebo vlastne naozaj nic neviem...mne sa uz tak nic nechce a tak sa to neuveritelne blizi...co mam robit?okrem toho, ze sa ucit...

Strojar

to na aké školy chodíte že sa cez semester neučíte,Slovenska polnohospodarska...,Orieskovo?chodím na STU v Bratislave,Strojnícka Fakulta a sú to samé zápočty-drina ako hrom a to som ešte nebol u skúšky a už sa 2,5mesiaca riadne drtím.

To co maju na Komenskeho univerzite z matematiky za 2 roky to ja mam za 1 semester-cize pol roka.

A to nehovorim o tom ze matematika je asi najlahsi predmet co tu mam.

Maturantkaev

Tiež som sa bála aj trosku bojim, ale ciastocne zo mna strach opadol ked som robila sluzbu na minulorocnych maturach! Vsak som mala pocit ze viem viac ako maturanti...profaci su fakt zhovievavejsi...a nieje to az taka hroza neboj sa!:)

OA

ja vám to poviem takto...maturujem za rok, teraz som tretiak a neviem si ani len predstaviť, ako zmaturujem z Ekonomiky, keďže tých látok je čím ďalej tým viac a teraz neviem ani, že čo som preberal v 1-2 ročníku...ďalej nemám napríklad predstavu ani o EKC, na ktorých máme profesora, ktorý je nadržaný z mojich spolužiačok a ja keď niečo neviem, tak sa nado mňa postaví a už len čakám kedy mi j...e, ale keď nevedia niečo moje spolužiačky to k nim priletí ako motýľ na kvet...ja za to nemôžem-môže za to systém...tak ja sa tým nejak netrápim...budem síce roboš a čo?...aspoň budem pekne do hneda opálený

OA

ja vám to poviem takto...maturujem za rok, teraz som tretiak a neviem si ani len predstaviť, ako zmaturujem z Ekonomiky, keďže tých látok je čím ďalej tým viac a teraz neviem ani, že čo som preberal v 1-2 ročníku...ďalej nemám napríklad predstavu ani o EKC, na ktorých máme profesora, ktorý je nadržaný z mojich spolužiačok a ja keď niečo neviem, tak sa nado mňa postaví a už len čakám kedy mi j...e, ale keď nevedia niečo moje spolužiačky to k nim priletí ako motýľ na kvet...ja za to nemôžem-môže za to systém...tak ja sa tým nejak netrápim...budem síce roboš a čo?...aspoň budem pekne do hneda opálený

OA

ja vám to poviem takto...maturujem za rok, teraz som tretiak a neviem si ani len predstaviť, ako zmaturujem z Ekonomiky, keďže tých látok je čím ďalej tým viac a teraz neviem ani, že čo som preberal v 1-2 ročníku...ďalej nemám napríklad predstavu ani o EKC, na ktorých máme profesora, ktorý je nadržaný z mojich spolužiačok a ja keď niečo neviem, tak sa nado mňa postaví a už len čakám kedy mi j...e, ale keď nevedia niečo moje spolužiačky to k nim priletí ako motýľ na kvet...ja za to nemôžem-môže za to systém...tak ja sa tým nejak netrápim...budem síce roboš a čo?...aspoň budem pekne do hneda opálený

OA

ja vám to poviem takto...maturujem za rok, teraz som tretiak a neviem si ani len predstaviť, ako zmaturujem z Ekonomiky, keďže tých látok je čím ďalej tým viac a teraz neviem ani, že čo som preberal v 1-2 ročníku...ďalej nemám napríklad predstavu ani o EKC, na ktorých máme profesora, ktorý je nadržaný z mojich spolužiačok a ja keď niečo neviem, tak sa nado mňa postaví a už len čakám kedy mi j...e, ale keď nevedia niečo moje spolužiačky to k nim priletí ako motýľ na kvet...ja za to nemôžem-môže za to systém...tak ja sa tým nejak netrápim...budem síce roboš a čo?...aspoň budem pekne do hneda opálený

Stay heavy

aj ja som dnes zmaturoval páni ja neviem opísať ten pocit, pritom moja odpoveď bola na hrane lebo sa mi až tak nepošťastilo, ale zľutovali sa nad nami a nechali nás všetkých prejsť, proste už môžem pokojne spávať a ten hnusný stres je za mnooooou :D

jankaaO

ja som dnes zmaturovala a napisem len jedno...maturita je len a len o stasti, nie o vedomostiach..ja som nastastie to stastie mala :D

jajkafr

levicaaaa
u nás to funguje spôsobom že buď sa dohodne cca 120 ľudí na 1 termín a prídu všetci iná voľba nieje alebo niektorí vyhlásia viacero termínov nahodia to do systému a môžeš sa prihlásiť a odhlásiť sa môžeš max. 2 dni pred skúškou neskôr to už nejde čiže deň pred skúškou máš smolu musíš tam ísť aj keď si dutá ako bambus :) ale skúška je od slova skúsiť tak som skúsila minulý týždeň v pondelok a bolo z toho B :) ale není to finálna známka ešte odovzdávam projekt takže možno bude A :)
Tak potom držím palčeky na tom ďalšom termíne :)
Stay heavy
není začo :)