Strach z maturity...

Príspevok v téme: Strach z maturity...
ejaa

ja viem, ze je to asi divne...ale ja sa fakt bojim...ze co ak nespravim, ze co ak bude tazsia nez su moje vedomosti...no a mala by som sa asi ucit ja viem...lenze, ked moj mozog uz odmieta vsetky informacie...a pritom mam pocit, ze nic neviem...alebo vlastne naozaj nic neviem...mne sa uz tak nic nechce a tak sa to neuveritelne blizi...co mam robit?okrem toho, ze sa ucit...

Stay heavy

levica, vytiahol som si realizmus, učivo z druhého ročníka [Mamka Pôstková, Anna Kareninová a Ťapákovci, na ktorých som sa mimochodom vysral čo som asi robiť nemal :-/ ] a tá dráma po 45 by mi sadla skvele lebo to boli len 3 alebo 4 diela ktoré som si celkom pamätal, lebo to boli posledné učivá celkovo a učil som sa to vtedy na test :-)

jajkafr

levicaaaaaaa
tak čo ako skúška? ja som ju nejak zmákla :) nedočítala som celú knihu, ale ráno v buse som pozrela ešte poznámky a sadli mi celkom otázky takže možno bude nejaké to Ačko :)

Stay heavy

heheee proste som rád jak to dopadlo ta vypotim hocičo :D ten pocit že už nikdy nebudem mať v živote nič spoločne s epikou, dramou, lyrikou a hujovinami je proste perfiiiš :D

Stay heavy

heheee proste som rád jak to dopadlo ta vypotim hocičo :D ten pocit že už nikdy nebudem mať v živote nič spoločne s epikou, dramou, lyrikou a hujovinami je proste perfiiiš :D