Palette farby, nie sampon, skusenosti

Mima167

PROSIM ODPISTE
kupila som si mahagonovú farbu
naposledy som mala len šampon tiež mahagonovy.Vlasy som mala presne ake som chcela take do červena
teraz som si kupila farbu a na zadnej časti boli ukažky ako by to malo vyzerat po nafarbeni...ale je tam znazornena tmavo-hneda farba...aky mam ocakavat vysledok? bude to tmavohneda farba alebo do červena?

30stm

palette farba:
1.v jednej krabicke je jej strasne malo
2.vzdy chyty tmavsie,ale po 2 tyzdnoch to budes mat take ako na krabicke a po mesiaci aj nieco ty to bude len blednut a blednut

casanta

No paletky, kedze su na domace pouzitie, vzdy chytia do tmava. Som pouzivala tmavohnedu a vlasy boli vzdy cierne...skus este svetlejsi odtien, alebo skor si zvol inu znacku...garnier..alebo nieco podobne, od paletiek ruky prec..tot vlastna skusenost

pegg

poradte, mám týždnový melír, chytil tak do šediva, čo na to dať, chcela by som to tak jemne zlaté až blond. Niečo zmývatelne.

palettka

ja som nespokojná s tou 10 minutovou!pred tým som používala palette color creme a vydržala mi velmi dlho ale potom som skusila tu 10min. a ta sa mi vzdy po 2 tyzdnoch zmyje...teraz po dovolenke si budem farbit vlasky a prejdem zas na color creme!je super!už sa teším ako si ich zafarbím a aj sa viac oplatí stojí menej ako ten nekvalitný ,,šampón,, 10 minútový!!!

13vevesolmi

mne Palette vyhovuje najviac, aj ked je pravda ze ked som prvy krat pouzila stredne hnedu chytilo to na moje blede vlasy skoro na cierno, takze stredne hneda naozaj chyta na dost tmavu farbu preto odporucam radsej nieco svetlejsie.

marllenka

vsetky paltte hnede farby chytaju na tmavo hnedo skoro cierno od cokoladovej po stredne hnedu.aspon mne.no ale ja maam aj vlastne vlasy tmavo hnede.

atbergal

Ja mam s farbou palette velmi dobru skusenost, kedze som na hlave mala melir husty biely a chcela som prejst na farbu, skusala som to najsvetlejsie od loreal a vzty to bolo tmavsie a tak som skusila palette 0100 super blond a prekrylo to aj tu loreal farbu cize vlasky mam pekne biele ako melirik a su aj kavlitnejsie....

lovelylili

ahojte, ja s paletkami niesom spokojna vobec ! vzdy mi chytia uplne inak ako to ma vyzerat, a do mesiaca velmi vyblednu, co ma najviac hneva, nikdy sa nezmyju uplne, cize vyblednute to vyzera fakt "uzasne" .... ja som velmi spokojna s farbami znacky loreal - hlavne farby co sa volaju FERIA color, alebo tieto nove CASTING krem ...

lovelylili

ahojte, ja s paletkami niesom spokojna vobec ! vzdy mi chytia uplne inak ako to ma vyzerat, a do mesiaca velmi vyblednu, co ma najviac hneva, nikdy sa nezmyju uplne, cize vyblednute to vyzera fakt "uzasne" .... ja som velmi spokojna s farbami znacky loreal - hlavne farby co sa volaju FERIA color, alebo tieto nove CASTING krem ...