zeny nemate niekedy pocit ze je toho privela??

Príspevok v téme: zeny nemate niekedy pocit ze je toho privela??
luciferka

Ahojte, mam len 21 rokov a pripadam si ako 40 rocna...,studujem na dennom studiu, popritom brigadujem na dvoch miestach,byvam s priatelom v byte, staram sa o domacnost. Dnes mam za sebou skolu od 8 do 5.Momentalne je uz po 22 hodine,doupratovala som,prave zehlim, cakam az doperie pracka,umyjem vanu,a az potom mi ostane trocha casu na seba a padnem mrtva do postele.A rano skola a robota. Ako zvladate tento zhon? a to si ani neviem predstavit az raz budem mat deti....

tinusska

tiez si aj to hovorim... neviem, ako mate byt, ci uz uver, alebo podnajom, ale ja sa bojim, a priatel este viac, ked pride ten uver v nasom pripade... a tie otrasne splatky, zariadit si ho slusne, obaja velmi chceme babatko, tak sa snazime si nasetrit co to, zobrat si uver, a v pripade, ze by sme mali problemy so splacanim, tak mat tu rezervu usetrenych penazi, pripadne, ak by aj rodinka "prisla"

luciferka

no tak to teda nie je, ale nenavyberame sa, co uz...., prave pre toto som intrak nechcela, ale ani bz som ho nedostala....priatel tiez studuje na stu, a peniaze nedostava ziadne od rodicov, tak si to vies predstavit...zivot je drina, ale bude este aj horsie....

tinusska

pracujem ako asistentka... takze sa tiez nejak nezastavim a mam vsetkeho plnu hlavu.... ja som zacala rovno po skole studovat na stu na chemickej, byvala som na intraku - na garde, ale skolu som nechala, nasi mi ledva davali peniaze na intrak a vsetky tie poplatky, na intraku o zivot - spolubyvajuce take, ze som spavala s dokladmi pod vankusom, bo chodili ozrate a vodili si chlapov, pripadne grcali na izbe od prechlastania, brigadu som si casovo nemohla dovolit, bo tam to bolo kazde dve hodiny okno a rozvrh sa menit nedal, no a cez vikendy som musela chodit domov na dedinu pomahat.. tak som sa na to vykaslala a zacala si zarabat, a teraz chcem studovat, bo cely zivot asistentku robit nemienim, to nie je normalna praca a ani zivot..

luciferka

tak tato taka nie je, mala som stastie, uz sa len pokusam sformulovat take akobuz posudky do prace, veduca nas poprosila, ale akosi nic mudre sa mi sformulovat nedari, tak sa asi dnes uz na to vykaslem..., a tvoja normalna praca je co?

luciferka

kayla dakujem, ale za priklad si ma neber, to radsej nie.....a moj nazor je tiez taky ze chlap ma pomahat, moj pomaha ako moze, ale nie vzdy sa da, on mi toho dal strasne moc pred rokom ked este nestudoval, tak teraz mu pomaham ja, mne ide skola o nieco lahsie ako jemu

tinusska

aspon, ze si napisala, ze je zlata... tiez som chodila k jednej, ale skoncila som u nej, bo uz mi to pripadalo, ze chcela po zachode aj rit utret... dokazala ma ukecat, aby som jej cez moju pracovnu dobu isla k nej a vyvencila psa.... kokos.. este mas dnes nejake povinnosti?

kayla

Luciferka, no z mojej strany mas obdiv. Stihat studium, popritom tahat dve brigady a uz byt samostatna... no beriem si ta za svoj priklad, lebo ja sice v hlave mam, ale moja pohodlnost nema hranic! Vysoke ambicie, ale asi cakam, ze mi vsetko padne do ruk hned samo. No, dobre, tak zle to asi nebude, ale vazne by som si ta mala vziat za priklad. Myslim ale, ze casom to bude lepsie, pretoze dostudujes, skola vypadne a tvoje dve brigady vymenis za normalnu pracu. Priatela by si mala troska naucit, nech sa do domacnosti pricini, ale trocha sa pousmievam nad recami typu a priatel nepomaha? Nie je to vsade automaticke. Myslim, ze chlap by tiez mal prispiet, nie je nic horsie ako bambavec, co si ani jedlo do ust nevie dat, ked mu nie je priamo naservirovane, ale ja osobne necakam, aby chlap pral, zehlil a co ja viem co. Taktiez mavni rukou nad komentami, pozor kde je atd. Netreba kazdeho hadzat do jedneho vreca, je to az trapne. Neviem kolkatacka si, ale mysli na to, ze uz ked teraz disponujes s takou samostatnostou a doslova sikovnostou, casom to bude omnoho lepsie. Toto obdobie vydrz a potom ti zelam, aby si sa dobre vymakala, aj priatel nech ma dobre miesto a mate veeela casu na ine veci, nielen na pracu ako taku :)

luciferka

ano tu robotu mam porobenu si predstav, a robim na posudkoch do prace, ktore musim spravit, a nie je to na 5 minut...., a preco stale do mna ripes? ja som ta niecim urazila?

????

luci a pračka doprala a už si vyžehlila? že máš čas byť na internete. prečo už nespíš ak si taká vyťažená?