zeny nemate niekedy pocit ze je toho privela??

Príspevok v téme: zeny nemate niekedy pocit ze je toho privela??
luciferka

Ahojte, mam len 21 rokov a pripadam si ako 40 rocna...,studujem na dennom studiu, popritom brigadujem na dvoch miestach,byvam s priatelom v byte, staram sa o domacnost. Dnes mam za sebou skolu od 8 do 5.Momentalne je uz po 22 hodine,doupratovala som,prave zehlim, cakam az doperie pracka,umyjem vanu,a az potom mi ostane trocha casu na seba a padnem mrtva do postele.A rano skola a robota. Ako zvladate tento zhon? a to si ani neviem predstavit az raz budem mat deti....

luciferka

tak to ja chodim domov k jednej zene, je zlata, to mam skor kvoli korunam, to druhe je malo platene, ale teraz som tam nebola tri tyzdne kvoli skole a uz mi strasne chybaju ti chalani

tinusska

moja brigada je tiez upratovanie :)) chodim na radlinskeho upratovat take kancelarie... 3krat do tyzdna... tiez sa mi tam podari aspon vypnut.. a to som tam cca 3hodky v ten jeden den...

luciferka

brigada je pre mna oddych niekedy, chodim upratovat to mam taku fyzicku co potrebujem a vypne mozog ked som sama raz za cas..., a potom robim v podporovanom byvani a tam su ti klienti strasne zlati, je to o nervoch a trpezlivosti ale bavi ma to

tinusska

marvell - nie, zatial nechodim, ale dufam, ze sa mi podari tam dostat.... a myslim, ze na psychologicku je to malo.. predsa len su to asi 3,5 hodiny do tyzdna, t.j. jeden predmet.. ja tam chcem ist preto, lebo ta by ma bavilo robit personalisku...

luciferka

neviem ako je to teraz u nas s externistami, lebo teraz sa uz plati...., doteraz chodili na prednasky podla dohody

marvell

tinusska, ahoj, ty chodis na tu soc. a prac. psychologiu? mohla by som sa spytat, ze ci mozes po studiu robit klasicku psychologicku...

tinusska

ak som dobre nasla, tak externe sa chodi aj piatok a v sobotu.. no to by na mna bolo dost... a tam, kde som si dala sa chodi len v piatok poobede, tak fajn..